Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan próbálhatnám meg...

Hogyan próbálhatnám meg magamat leszoktatni a csokiról?

Figyelt kérdés

Nem akarom azt, hogy egyáltalán ne egyek csokit, de azért szeretném, hogyha jóval kevesebbet ennék.

Köszönöm.


2011. jan. 9. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Elhatározás. Ne vegyél csokit, keress helyette valami egyéb nasit, ami egészséges és szereted, pl. alma, puffasztottbúza szelet, valami olajos mag (pl. mandula), amit tudsz helyette enni, ha nagyon kívánós vagy, és vond el róla a figyelmed, ha megkívánod a csokit, hívj fel valakit, menj el sétálni stb., ill adj magadnak egy keretet, hogy mennyi csoki fogyhat el egy nap/egy hét alatt, és tartsd magad hozzá.
2011. jan. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első már írta a más nasit, meg figyelem elterelést, ezek jók. De ha enni akarsz, akkor egyél, csak a mennyiségre kell odafigyelni. Ne egy táblát vegyél meg, s tömd magadba az esti tévézésnél, hanem egy kisebb szelet csokit vegyél, amit még a délelőtt során fogyasztasz el. Ezt heti 1-2 alkalommal nyugodtan megteheted.
2011. jan. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
egyél helyette gyümölcsöt abban is sok gyümölcscukor van. nem az egyhangú és unalmas almára gondolok! vegyél kókuszt, ananászt, narancsot, szőlőt, epret, mangót, stb!
2011. jan. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
ha egy hétig amint megkívánod a csokit megkóstolsz valami gyümölcsöt meglátod már nem fogod kívánni! és egyszerű! ne vegyél csokit!:D
2011. jan. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ismerős a szitu engem erőszakkal se lehetne leszoktatni a csokiról.Délelőtt megeszek egy táblával és akkor inkább kevesebbet eszem a nap folyamán és így le dolgozom a melóba.De nem mindennap,3 naponta kell ennem mert jönnek az elvonási tünetek.1x 3 hónapig! nem ettem csokit de akkor szedtem bio króm tablettát és sokat segített a fogyókúra során mert mindenből keveset ettem.15 kg-ot fogytam a króm és az update diétával.
2011. jan. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. Készíts egy "mini"költségvetést! Ha diák vagy, és a szüleid zsebpénzt adnak, akkor is =) Írd le mennyit költesz csokira (csokis édességekre mozizás, alatt, sulibüfében, vagy simán akkor mikor elmész a haverokkal) A számok hatni fognak rád, hidd el, és ha elhatározod hogy "ma nem veszek csokit, és megspórolok 200-300 HUFot" akkor kis időn belül összejön a pénz egy új sminkcuccra/rucira, ahelyett h megetted volna a pénzt^^ ( plusz még hízlalna is)

2. Ha nem kapsz zsebpénzt, és anyudék veszik a csokit, mond meg nekik, hogy vegyenek kevesebbet.

3. Ha menzás vagy, és menzán kaptok csokit, add oda az egyik menzás haverodnak. Sulibüfét pedig próbáld elkerülni :DD

4. Ha mégis csokit szeretnél válaszd a nagy kakaótartalmút (70% felett) mivel ez drágább, nem fogsz belőle annyit enni, (nyilván nem falsz fel 10 perc alatt egy 700 FTos csokit) hanem lassan fogod megenni -> tovább kitart. + ez egészségesebb mint a cukrozott, sima tejcsoki.

2011. jan. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi, majd próbálom betartani őket. Amúgy mostanába narancsot azt szoktam enni.

:):)

2011. jan. 21. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!