Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt fog látványos...

Mennyi idő alatt fog látványossá válni az eredmény?

Figyelt kérdés

Egy fél éve kezdtem edzeni, előtte betegség miatt soha életemben nem tornáztam. Mivel mindig is vékony voltam 157cm és 45 kg, ezért nem volt nagyobb felesleges zsírtömeg amit le kellett dolgoznom szerencsére.

Heti szinten 4-5x 1,5 órákat edzek, amibe kb 30 perc kardió van és 60 perc erősítés. Az lenne a kérdésem, hogy mikor fogok látványos eredményt elérni ezekkel?


Már a hasam kemény, de nem látszanak kockák, a combom, popsim is az, mégse mondanám hogy annyira izmos lenne… egyedül a karom szép, azon kezdett leghamarabb látszani az eredmény.



2021. dec. 26. 23:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha a nullából építetted, legyél türelemmel.

Szerintem még 3-4 hónap hogy ne csak jól.nézz ki, hanem kifejezetten izmos is legyél

Azt is vedd figyelembe hogy amíg nem tökéletes az étkezés, a hasi kockák nem fognak látszani. Ugyanis a zsírréteg alatt (akármilyen minimális) mindenkinek kockás a hasa


Az is lehet hogy nem teljesen jó az edzésterved, nem erosit egyenletesen midnent, valamit sokkal jobban mint más izmokat. Ebbe is érdemes belegondolni

2021. dec. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Eszel elget ahhoz hogy izmot tudj építeni? Kalóriatöbbletben vagy? Megvan az elegendő mennyiségű fehérje?


Ha ez mind megvan, a mostani állapotodtól max 2 hónapot mondanék hogy igazán izmosnak érezd magad

2021. dec. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!