Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Húsz perc kocogás, és torna (...

Húsz perc kocogás, és torna ( kétszáz ugrálókötél, negyven hasprés, negyven lábemelés, hatvan guggolás és hatvan négyütemű fekvőtámasz kb mennyi kalóriát éget el?

Figyelt kérdés
Ha most egy kiadósabb ebéd volt ( paprikás csirke tésztával) akkor ezt a hibát ki tudom vele javítani?
2010. szept. 11. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
A kalória fogyasztás függ az erőnléttől/izomtömegtől és az edzés intenzitástól. Szóval ezt így megmondani elég nehéz lenne. Egyébként ez nem úgy működik, hogy bezabálsz tésztát, meg egyélb szemetet és aztán egy kis ugrálással már el is tűnik. :D Ha ez így működne mindenki össze-vissza zabálna aztán este ugrálna egyet.
2010. szept. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem zabáltam be, egy csirkemellet ettem és egy kis tányér tésztát. Muszáj volt anyám nem engedte hogy ne egyek. Meg egy kis uborkát. Szerinted akkor most ezzel hízni fogok?
2010. szept. 11. 17:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy alkalom nem fog meglátszani rajtad.
2010. szept. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
A zabálást meg úgy értem, hogy lisztes-cukros ételt eszel, mint például a tészta. Ez minőségen aluli étel, amit a szervezet elraktároz, akkor is ha ugrálsz. Minőségi ételeket kell enni, amit a szervezeted úgy ítél meg, hogy hasznos tápanyag, amit fel kell használni.
2010. szept. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
20 perc kocogás nem sok, a többi klassz, de ezt rendszeresen kell, hogy csináld! A tészta szar! Ne edd!
2010. szept. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
81%

Ehetsz nyugodtan, csak az a fontos, h mértékkel egyél -ne rosszullétig, hanem amíg kellemesen jóllaksz.


Aztán... próbálj meg csak akkor enni, ha tényleg éhes vagy.


Tésztát pedig nyugodtan ehetsz, csak szintén mértékkel!

Ez butaság, h minőségen aluli kaja! Felejtsd el!!

A szénhidrátra ugyanúgy szüksége van a szervezetnek mint a többi tápanyagra. a hangsúly a mennyiségen van. Tehát abból is kell enned, csak nem túl sokat.


Ami még nagyon FONTOS: ez nagyon jó amit leírtál, -ha soknak érzed, talán kicsit vissza is vehetsz.

De amit csinálsz, azt RENDSZERESEN! Hetente legalább háromszor ha fogyni szeretnél! Ha csak karbantartani magad, akkor elég kétszer is.


Sok sikert! :)

2010. szept. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó az edzés módszered,kész kis házi kardio:)) A tészta viszont tényleg felejtős...........
2010. szept. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!