Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a legjobb módszer a fogyásra?

Mi a legjobb módszer a fogyásra?

Figyelt kérdés
18 éves fiatalember vagyok, és jelenleg 102 kilogrammot nyomok. Tisztában vagyok vele, hogy túlsúlyos vagyok, és változtatni szeretnék rajta, nem szeretném feladni. 186 cm magas vagyok, vagy is ehhez az egészséges súly a 80-85 kg lenne szerintem. Bár tudom nem sikerülhet egyszerre minden. Az első fő célom a 99 kilogramm lenne, utána pedig a 95. Ezt követné a 89, majd a 85. Ha ezt a súlyt elérném, egy boldog ember lennék. Természetesen ezek után szeretnék lemenni kevesebbre, a 70 kg-ra, ez a fő-fő cél. Tudom, hogy a változáshoz az szükséges hogy legyen akaraterőm és kitartásom. Az én történetem 7 évesen kezdődött. Addig még húst sem voltam hajlandó fogyasztani, majd a nagyanyámhoz költöztem és rászoktam az evésre, akkor annyira megszerettem hogy töménytelenül zabáltattak és rászoktam. Utána kamaszodtam, és nyúlni is kezdtem. Lefogytam. Megint meghíztam, és kistriásodott a hasam környéke. Talán, Jojó-effektusba kerültem? Most érzem úgy hogy mindenképpen változtatni szeretnék, mert már jó lenne egy kapcsolat is, egy társ, viszont az a helyzet így senkinek nem tetszem. Egy héttel ezelőtt vásároltam egy Machine Man Burner nevezetű zsírégetőt, amelyet szedek (napi 4 kapszula). 105 kilóról indultam, és szobakerékpárral általában 400-500 kalóriát leégetek naponta. A reggelim müzliszelet joghurttal, vagy valamikor egy tejszelet. Ebédre normális ételt eszek például egy szedőkanál finomfőzelék, 3 kisebb csirkekoronggal. Vacsorára valamikor semmit, vagy rántottát. Ezzel az étkezéssel, és az edzéssel egy hét alatt lement 3 kiló. Segítségre lenne szükségem. Hogyan folytassam tovább? Mit egyek, mit sportoljak még, mennyi kalória égetés lenne szükséges a gyorsabb fogyásért. Hálásan köszönöm az érkező válaszaitokat! :-)

2022. febr. 25. 17:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha elkezdenél normális dolgokat enni?

A műzliszelet, gyümölcsjoghurt nem laktat, viszont tiszta cukor. Sajtos tejfölös lángost miért eszel? Rántotta és virsli mellé mit eszel, mi van egyáltalán a rántottában?

Azt kellett volna írnod, hogy sokkal több zöldséget eszel, ami most nulla.

2022. márc. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szerintem a rántottaval nincsen semmmi baj, azt egyed reggelire.

A müzli stb ostobasagokat szerintem efy életre felejtsd el. A legnagyobb átverés a világon.

Ha fogyni akarsz, akkor a lángost is :D nem is értem hogy jut eszedbe kalóriabomba lángost enni

2022. márc. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem fogok az étkezésemben semmiről sem lemondani, hosszú folyamat lesz akár több év is, de akkor ez van. :) Ha ti leszóljátok a normális kajákat, akkor én leszólom a padlizsánkrémet, a pirítóst meg a chiát meg a maracuját és minden biszb*szt. A fogyáshoz nem kell vagyonokat költeni. Ha ezeket enném tuti gyorsan fogynék de az én keretem most nem engedi meg hogy pácolt tőkehalat egyek kaviárral, reggelire meg vacsorára kisf*szom mangókat meg papajákat.
2022. márc. 5. 08:48
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
A tojás olcsóbb mint a müzli de nyugodtan hízzál, nem minket zavar, hanem téged.
2022. márc. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha a rossz szokásaidon nem változtatsz, soha nem fogsz tartósan lefogyni.
2022. márc. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
64%

#15


Ugyanez a véleményem és 2 évnyi tapasztalatból mondom.

Mióta a szénhidráttól megszabadultam szinte teljesen, azóta csak zuhannak lefelé a kilók. Ha privátban megkeresel tudok neked étrendet és tanácsot adni. Majd ha rá jöttél, hogy igazunk van akkor írj rám.

2022. márc. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagynénémmel csináltam egyszer egy olyan étrendet, hogy 11ig semmit nem ehetsz csak zöldséget és fehérjét. Pl reggelire ettünk görög joghurtot/kefírt és paprikát, paradicsomot, uborkát egy két szelet sajttal. Majd 11-3ig ehettél normális kaját, gyümölcsöt és egy kocka vagy max 2 kocka fekete csokit, majd 3tól másnap 11ig zöldég és fehérje. Napi szinten egy óra séta este és heti 4x elmentünk zumbázni. Nem éheztünk, kalóriadeficitben voltunk és a kilók mentek le szépen. Nem tudom, hogy ez mennyire lenne jó neked.


Amit még tudok tanácsolni, hogy felejtsd el a gyümölcsös joghurtot. Legnagyobb átbaszás, tele van cukorral. Inkább vegyél sima joghurtot vagy g.joghurtot és vágj bele néhány gyümölcsöt. Én se engedhettem meg magamnak az avokádót, chia magot meg ezeket, de azért az ilyen lángos kajákkal vigyázz, ha eszel is felezd meg az adagod. Sok sikert!

2022. márc. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!