Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnák hízni?

Hogyan tudnák hízni?

Figyelt kérdés

Igaz nem fogyókúrás kérdés de szeretnék hizni.

Sehogy se sikerül, már volt hogy 2 hónapig csak ettem folyamatosan és csak 1-2 kilót tudtam hizni


Van rá valami vitamin vagy valami kiegészítő amivel tudok hizni?



2022. márc. 23. 07:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%

TudnÉk


Férfi vagy vagy nő?

2022. márc. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
2022. márc. 23. 08:26
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Több kalóriát kell bevinni mint amennyit a tested (magától vagy sporttal együtt) eléget, minden nap. 2 hónap alatt a 2kg teljesen jó, senki se két hét alatt lett bálna. Én az a típus vagyok aki ha nem figyel az evésre akkor lefogy amúgy.

Olajos magvakban sok kalória van: földimogyoró, kesudió, mandula, napraforgómag. Én ezekből szoktam venni sótlant nagyobb kiszerelésben (fél kiló) és összekeverem őket.

Amit még szoktam: zabot, kókuszreszeléket és hasonló dolgokat összekeverek és felöntöm zsíros tejjel egy mélytányérban. Ebből is megeszek egyszerre kb. 800kcalt.

Húst, köretet minden nap eszek amit én készítek el. Főleg rizs vagy tésztaköretet szoktam enni. Közhiedelemmel ellentétben a krumpliban szinte semmi kalória nincs, csak jobban megemeli a vércukrot. De én azért kerülöm mert tényleg szinte semmi a tápanyagtartalma.

Sajtban is sok a kalória mert nagyon zsíros, azt is szoktam enni vagy túrót. A sajt pirítósra ráolvasztva elég jó tud lenni pl. egy kis zöldséggel. Ezeken kívül sok banánt eszek. Én így szoktam 3000kcal fölött enni, de én napi szinten sportolok, férfi vagyok és folyamatosan nő a testsúlyom már lassan 1 éve. A lényeg, hogy ki legyenek számolva az adagok hogy tudd pontosan csökkenteni/növelni ha kell. Az elején sokáig rosszul voltam de mostanra kitágult hozzá a gyomrom és már nem szokott gond lenni.

2022. márc. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Béres cseppet ajánlom, idős, étvágytalan anyukámnak nagyon jó étvágyat csinált, hízott is.
2022. márc. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Metionin ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy milyen alkat vagy, milyen az anyagcseréd, na meg hogy ténylegesen hájat akarsz vagy több kilót úgy, hogy közben jól nézel ki. Mert első esetre lehet, hogy elég a sok kalória, míg a másodikban edzeni kell.
2022. márc. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%
Ne híz meg! Én kis gyermek korom óta küzdők a túl súllyal. Én meg fogyni szeretnék. De maximum csak - 5 kg volt a leg több, ami lement. Úgy, hogy nem jó kövérnek lenni. És mindenkit lebeszélek, aki hízni szeretne. Ne híz meg, és ne legyél kövér!
2022. márc. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó, vannak olyan emberek akik kórosan soványak, magyarul már nem egészséges súlyban vannak, és szeretnének a normál, egészséges súly kategóriába kerülni. Nem elhízni akar a kérdező.
2022. márc. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

Szia!

Milyen magas vagy?

2022. márc. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszokat


174 centi vagyok és 53 kiló

2022. márc. 24. 16:11
 10/12 Nagy Jázmin válasza:
6. Te jó hülye vagy! Én is hízni akarok de nem tudok és nagyon szar!
2022. márc. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!