Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 160cm vagyok és 68kg. Irodai...

160cm vagyok és 68kg. Irodai munkát végzek, ami egész napos üléssel jár. Napi egyszer eszem főtt ételt. A hasamon van felesleg. Hogyan tudnám ezt fogyókurával leadni? Felülést már csinálom, de nem nagyon használ.

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:
futás, bringázás
2010. szept. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy voltam.Sajnos most munkanélküli vagyok.:( De! Felülést hiába csinálsz, mellette diéta! És a futás is nagyon jó.Felejtsd el a minimum 40 perc baromságot!!Először fuss annyit amennyit bírsz és szépen lassan mindig emeld az adagot.Mellette persze mehet a felülés is.Nekem beváltak ezek dolgok.Sok sikert!!!! :)
2010. szept. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja meg azt elfelejtettem mondani, hogy naponta ne csak egyszer egyél.A főtt étel nagyon jó, de napközbe is egyél gyümölcsöt, vagy valami joghurtot.Ja és rengeteg folyadékot!!
2010. szept. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

5-6 kisebb étkezéssel gyorsíthatod az anyagcserét.

A szénhidrátot pontosan be kellene állítani és fokozatosan csökkenteni,mert egyértelműen nincs ennyire szükséged.

Ch helyett egyél fehérjedúsabban.

Mozgásnak meg spinning edzés vagy szobabicaj.A hasprés,lábemelés,homorítás formál és tartást javít,de alig éget kalóriát,tehát nem fogyaszt.Viszont az ülő munka miatt csináld csak mindennap.

Gyógytornán a legtöbb porckorongsérves irodai dolgozó,ezt is megelőzheted vele.

2010. szept. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a sok jó tanácsot :)
2010. szept. 14. 13:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Nos ha ennyi kg vagy biztos nem csak a hasadon van felesleg. Kardio edzést próbálj. Futás heti 5 alkalommal.
2010. szept. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

kezdésnek az is pont jó, ha tempósan sétálsz. busz vagy autó helyett, ha meg tudod oldani, akkor gyalog menj.

ha már edzettebbnek érzed magad, elkezdhetsz futni.

2010. szept. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát de sajnos csak a hasamon van felesleg,meg a csipőmön, mintha egy kis úszógumim lenne. :(
2010. szept. 15. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!