Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Feleségem engem okol azért...

A Feleségem engem okol azért mert el van hízva. Szerintetek igaza van?

Figyelt kérdés

Soha nem volt nádszál kisasszony az tény, az is tény, hogy nekem ezzel nem volt gondom…

Az elején kb 16 éve, én nagyon sportos voltam 183cm 74 kg semmi zsír, rengeteg sport. Akkor ismertem meg egy csinosan telt lányt 170 cm 69 kg (mostani feleség) mára ez teljesen megváltozott, nem mozog semmit pedig lenne rá lehetősége, 170 cm és mostanra átlépte a 3 számjegyet a súlya… persze én vagyok a hibás érte.. ha máshoz ment volna nem nézne ki így.. próbáltam segíteni: salátát készítettem erőn felül vacsira több hónapig de csak hízott ( nem is csoda! titkos nutella és csoki hegyek) én így közel a negyedik x-hez 183 cm vagyok és 80 kg, próbálok vigyázni. Szerintem nem én vagyok a hibás, h ennyire megcsúszott.. mondanom sem kell, h nagyon gáz a viszonyunk( több dolog miatt is, hasonló okolgatások az irányomba) ezen nem tudom lehet e változtatni? A gyerekekre tudok vigyázni és progizni velük amíg el tudna menni tornára stb.. a kaja rendelést is megtehetné.. de semmi.



2022. okt. 24. 20:16
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
8%
Igen, igaza van!
2022. okt. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim válasza:
10%
Hány kiló most?
2022. okt. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
26%

El van kényeztetve, és túl jól van dolga . Ahogy a mondás tartja " kutya is jó dolgában veszik meg "

Be van dobva, a lovak közé a gyeplő dobva kicsit húzni kell rajta !

2022. okt. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
24%

Nem a férjnek kellene itt fejleszteni magát, mert ő már elért arra a szintre, hogy ne hízlalja magát zsírdisznóvá.


Kérdező! Természetesen nincs igaza a feleségednek. A saját akaratgyengeségét, igénytelenségét, feltételezhető kisebbségi érzését rajtad veri le, téged okol.

De a kövér nők, úgyis téged fognak hibáztatni. :D

2022. okt. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
75%
15. Remélem neked nincs és nem is lesz feleséged/barátnőd, mert sajnálnám szegényt. Mondjuk ennyi érzelmi intelligenciával megáldva valószínűleg tényleg nincs.
2022. okt. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 Andizsuzsi ***** válasza:
85%
Erőn felül dobtál össze este egy salátát?
2022. okt. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
19%

16.

Na, megjöttek az önérzetes kövérek...

Nő vagyok, sportolok, 2 kamasz fiam, férjem van és jó alakom, úgy hogy pajzsmirigy alulműködésem és fél vesém van, mert nekem fontos a jó kinézet.

Te is olyan vagy, mint a kérdező felesége, másra hárítasz.

Az én érzelmi intelligenciámnak mi köze annak, hogy egy másik felnőtt, döntesképes ember zsírdisznóvá zabálja magát?

Talán az ilyennek a saját érzelmi intelligenciáját kellene fejleszteni, hogy a frusztrációját, ne nutellába vezesse le.

2022. okt. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
79%

18. Én kérek elnézést - ebben az esetben a családodat sajnálom. Komolyan azt hittem valami huszonéves hülyegyerek veszi a fáradságot reggel nyolckor, hogy ilyesmit beböfögjön. :D

Nekem nem kell semmit leírnom magamról védekezésül, te meg magadat minősíted az írásoddal és a feltételezéseiddel. További jó puffogást, drukkolok a gyerekeidnek, hogy ne legyenek ilyenek.

2022. okt. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
92%

Aki egy másik embert lezsírdisznózik, az se különb....


Tudomásul kellene már venni, hogy nem minden fekete vagy fehér és egy csomó lelki baja lehet a feleségnek, ami miatt nem tud vagy nem akar lefogyni.


Kérdező!


Szerintem először pszichológus kellene a nejednek, mert amíg belül nincsenek rendben a dolgok, addig kívülről sem fog változni! Vagy párkapcsolati tanácsadó mindkettőtöknek - feltéve, ha akarjátok helyrehozni a viszonyotokat.


Egyáltalán:


szereted még a feleségedet ??


Mikor vettél neki utoljára virágot ?


Mikor ölelted meg ?


Mikor volt utoljára közös programotok ?


Valóban csak a kövérség az oka a viszonyotok megromlásának és nem inkább csupán következménye az elhízás valami más problémának?


Szerintem érdemes lenne ezeken elgondolkodni és nem csak a tüneteket kezelni (sali, noszogatás), hanem a valódi problémákat is megoldani!

2022. okt. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
91%

Lehet valakinek jó kinézete, ha belül rohadt..!


És lehet valaki kövéren is egy jó ember.


A kérdező úgy állítja be a feleségét, mint aki mást se csinál, csak zabál.


Pozitív tulajdonságokról nem olvashattunk, pedig biztos az is van neki.


Másrészt: mi értelme volt kiírni a kérdést?


Lelki megnyugvást, feloldozást, önbizalom-erősítést vársz, kérdező ???


Vagy hogy együttesen szapulják a nejed ?!

2022. okt. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!