Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Feleségem engem okol azért...

A Feleségem engem okol azért mert el van hízva. Szerintetek igaza van?

Figyelt kérdés

Soha nem volt nádszál kisasszony az tény, az is tény, hogy nekem ezzel nem volt gondom…

Az elején kb 16 éve, én nagyon sportos voltam 183cm 74 kg semmi zsír, rengeteg sport. Akkor ismertem meg egy csinosan telt lányt 170 cm 69 kg (mostani feleség) mára ez teljesen megváltozott, nem mozog semmit pedig lenne rá lehetősége, 170 cm és mostanra átlépte a 3 számjegyet a súlya… persze én vagyok a hibás érte.. ha máshoz ment volna nem nézne ki így.. próbáltam segíteni: salátát készítettem erőn felül vacsira több hónapig de csak hízott ( nem is csoda! titkos nutella és csoki hegyek) én így közel a negyedik x-hez 183 cm vagyok és 80 kg, próbálok vigyázni. Szerintem nem én vagyok a hibás, h ennyire megcsúszott.. mondanom sem kell, h nagyon gáz a viszonyunk( több dolog miatt is, hasonló okolgatások az irányomba) ezen nem tudom lehet e változtatni? A gyerekekre tudok vigyázni és progizni velük amíg el tudna menni tornára stb.. a kaja rendelést is megtehetné.. de semmi.



2022. okt. 24. 20:16
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:
91%
Ez annak a tipikus esete, mikor a hajadon benéz a hűtőbe, látja miv an ott, és inkább megy az ágyba. A férjes nő benéz az ágyba, látja mi van ott, és inkább megy a hűtőhöz.
2022. okt. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
11%

Pedig sajnos disznószerűvé válik aki kövér. Lehet itt ventillálni, meg sajnálni a családomat, de igazam van. Aki 170 centisen 3 számjeggyel tolja a mérleget, az bizony nem emberi forma.

Mindenki ítélkezik! Ti is a kritikusok felett. Semmivel nem vagytok különbek. És biztos, hogy kövérek a háborgók.

2022. okt. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
87%

22. Persze, biztos :D

Véletlenül sem azt kifogásolják (igen, én voltam az első), amit írtál, és hogy az miért nem helyes viselkedés. Jó, hát erre képtelen vagy rájönni, ez már a te bajod. És egyébként akkor mi van, ha a "háborgók kövérek"? A kövér embernek nem lehet igaza? Mondjuk neked nyilván ez a hozzáállásod, amennyire az írásodból lehet következtetni. Mert neked a kinézet fontos, ahogy írtad, úgy tűnik mondjuk más sem. Valahol majd a gyerekeid talán összeszednek egy másik értékrendet, ami nem azon alapul, hogy köpködjünk szanaszét a világba.

2022. okt. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
12%

A kövér embernek nem lehet igaza ebben a kérdésben, mert nem tud objektív lenni.

Tudom, hogy itt minden kövér boldog és kiegyensúlyozott, makkegészséges és minden férfi őt akarja, de akikkel én eddig beszéltem, mind frusztráltak, elkeseredettek, szenvednek és testi lelki bajoktól gyötörtek. Persze kifele ezt próbálják leleplezni, de ha megnyílnak akkor durva. Olyanok mint Joker. Röhögnek kínjukban...

Néhány betegségtől eltekintve, a kövér emberek csak saját maguk tehetnek a bajuktól. Fegyelmezetlenek, akaratgyengék, igénytelenek. Ez aztán értékrend mi?

Nem értem miért gond az, ha valakinek nem tetszik a háj és nem akar kövér lenni? Ez miért felszínesség? Én a fegyelmezettséggel, az akaraterővel, a kitartással tudok azonosulni.

2022. okt. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
73%

Úgy látom, nem nagyon vetted le a lényeget abból, amit írtam.

Eléggé beszűkült a gondolkodásod, próbálj meg kicsit nyitottabb lenni a világra, ne fekete-fehéren nézni mindent.

"A kövér embernek nem lehet igaza ebben a kérdésben, mert nem tud objektív lenni." Erre azt hiszem nem is lehet mit mondani, akkora általánosítás és butaság.

A többi meg cinikus kifigurázás - nem tudom ez miért jó neked, de úgy tűnik jól esik, mint a "zsírdisznózás".

Igen, saját maguk tehetnek a bajukról, ezt az egyed jól írod. Hogy jön ide az értékrend?

Nem baj egyáltalán, hogy ha valaki nem akar kövér lenni, sőt. Ezt nem is tudom miből olvastad ki, esetleg a szövegértés is nehezebben megy (igen én is cinikus vagyok, nem lenne muszáj).

2022. okt. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
21%
Ez csak az ő hibája. Mivel felnőtt nőről beszélünk, ha annyi magatartása lenne, akkor nem enne hülyeségeket még akkor is ha te eszel belük. Ha egy gyerekről beszélünk aki a családjával él és otthon főznek, vagy rendelnek ennivalót ebben az estben a szülők felelősek arra milyen a gyerek testalkata, de egy felnőttnek meg van minden ahhoz, hogy tudjon törődni magával. Ezért ez csak az ő hibája. Csak könnyebb másban keresni a hibát. Ha én egy olyan emberrel lennék kapcsolatban aki azt eszik amit szeretne, akkor én magamra főznék ha egészséges és formában szeretnék lenni. Mindenki csak magáért felel (ha már felnőtt).
2022. okt. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
7%

25.

Az értékrend úgy jön ide, hogy valaki írta, milyen értékrendje lesz így a gyerekeimnek, ha az enyém is ilyen.

Ha nem te írtad, akkor ignoráld.

A szó abból jön, hogyha ránézek egy ilyenre, akkor a zsírra, és disznóra asszociálok. Ha egy izmosra nézek, akkor pedig az izom és a sport szavak.

Már hogy lehetne igaza, egy önhibájából kövérnek ? Nem is értem. Csak böfögi mind, a saját sértettségét. Magyarázza a nagy semmit.

De mindegy is mi miben nem értünk egyet.

Az Adonisz férj lelépett.

2022. okt. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
61%

27.

Én írtam. De továbbra sem érted, amit írok, ráadásul megfontolni sem akarod, amit továbbra is leírsz.

Sajnálom, kár érte.

2022. okt. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 NTBS ***** válasza:
100%
Szerintem beszélgetned kellene vele, mert valószínüleg magányosnak érzi magát és ezért hízik, amit rajtad vezet le, az ő szempontjából jogosan.
2022. okt. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

Nem vagyok Adonisz…

Csak átlagos, kicsit sportosabb 30-as.

És nem léptem le.

Köszi mindenkinek a véleményét.

Van aki segített privát levelekkel is!

Azokat külön köszönöm szépen.

2022. okt. 25. 15:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!