Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok le? Semmi...

Miért nem fogyok le? Semmi szénhidrát, nagyon kevés kaja, cukor csak minimális a kávéhoz, este 6 után semmi étel, norbi torna, biciklizés, mindez 4 hete (1szer sem csúszott be semmi nasi) Nem értem, miért nem indul meg a fogyás?

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 09:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A nagyon kevés kaja pld. nem jó. Nem a nagyon kevés számít, hanem a kevés kalória és a minőség. Káposztát pl ehetsz sz@rásig. A napi többszöri étkezés is fontos, a norbi cuccaival meg kitérítesz a hitemből :) Jó volna tudni, mikor, miket eszel...
2010. szept. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
66%

Ha norbi név szerepel az irományodban, akkor már rossz.

Én sok szénhidrátot eszek még mindig, kb. harmadát annak, amit azelőtt ettem, de így is az első hónapban 7kg-ot fogytam, de nem segítek senkinek sem, mivel úgysem hiszik el.

2010. szept. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

szia

ne kevés kaja legyen a cél

ha napont akevésszer és keveset eszel akkro szervezeted átáll tartalékoló, tároló üzemmódra, nem vicc. és így akkor nehogy fogyzs hanem tartalékol és lelassul az emésztés

inkább taratsd az alapszabályt, hogy reggel relatíve sokat egyél, lakj jól, délben kevesebbet, picikét éhes is maradj akár, délután pedig egyre kevesebbet

napi 5 étkezés lenne az ideális, és főleg délelőtt egyél relatíve többet, délután kevesebbet

és ha tudsz egy picikét mindig maradj úgymodn éhes...

de az evése száma minél több (napi 5-6 alkalom) annál jobb

a kalóriát figyeld és igyekezz délelőtt tartalémasabb, délután pedig kevésbé magas kalóriatartalmú ételekből enni

2010. szept. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

*is az első hónapban 7kg-ot fogytam, de nem segítek senkinek sem, mivel úgysem hiszik el.


Én elhiszem, és lenyűgöz a soraidból áradó jóindulat.

Csak szólok, hogy ez minden, csak nem egészséges. Minimum lógni fog a bőröd, de csak addig, míg vissza nem hízol, ha viszont mégis ésszel csinálod, és úgy ment le a 7 kg, érdemes lenne kivizsgáltatni magad. Az unokatesóm cukorbetegsége kb. így derült ki.

2010. szept. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Reggel 2 abonett 1 kávé, délben általában natúr hús kb egy tenyérnyi, délután meg gyümölcs vagy zöldség...

Bár tegnap 2 abonett, ebédre pedig leves. ennyi.

Köszönöm a tippet, megpróbálok sokszor enni keveset.

Gondoltam, hogy valamit rosszul csinálok... :-(

Végre valaki megint lelket öntött belém! Mindenkinek köszönöm a jó tanácsokat!!

2010. szept. 28. 10:25
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg a Norbi módszer működik. Én fél év alatt 7 kg-t fogytam úgy, hogy nem mozogtam (8-fél 5-ig melóztam, 5-8-ig suliban voltam, 9-11-ig a másnapi órákra készültem), nem vettem norbis cuccokat, csak a kódokat tartottam be, és édesítő helyett gyümölcscukrot használtam (igaz, keveset), mert nem eszem műanyagot. Azóta is tartom a súlyom.
2010. szept. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, így az a baj, hogy az anyagcseréd lelassult, a kalóriabevitel nagyon kevés (kötelező érvényűen meg kell lenni a megfelelő szintnek, ez egyénenként függ), a szervezeted átállt az "éhezésre", a mozgással meg a saját izmaidat égeted a zsír helyett ebben a "takarék üzemben". Ha most abbahagynád a koplalást, kialakulna a yo-yo effektus. Sokszor, keveset, változatosan.
2010. szept. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

ja és a napi sokszor kevés evés mellett elfeledte a legfontosabbat is leírni:

naponta 2 de inkább 3 liter folyadékot vigyél be.

ez is nagyon fontos.

nem cukros leveket, hanem leginkább vizet.


Amúgy a legtöbb ember eszik ha éhesnek érzi magát, pedig az esetek többségében csak szomjasak, csak ők ezt nem tudják és azt hiszik éhesek. és ez sem vicc

2010. szept. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
67%

"Mellesleg a Norbi módszer működik. Én fél év alatt 7 kg-t fogytam úgy"...


Ha a Norbi módszerével fél év alatt csak 7 kg-ot lehet fogyni, akkor azt inkább nem reklámoznám :)

Nekem 3 hónap alatt 18 ment le, igaz, kő kemény volt, és nem mondom, hogy a legegészségesebb. De bőrlógás nincs.

2010. szept. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

10.26 vagyok - kérdező, nagyon rosszul csinálod, ez masszív koplalás. Ha abbahagytad, sajnos átmeneti hízásra számíthatsz, bár fogyni még nem fogytál.

Ha nagy túlsúlyod van, mégsem fogytál, érdemes kivizsgálást kérned, mert ha valamilyen betegség áll a háttérben, csak hízol, 0 kaja mellett is.

Egyébként:

reggeli - 1 szelet teljes kiörl. kenyér (kell a jó szénhidrát, az abonett egy nagy szar!), sonka, sajt, egy csomó zöldség (ezek nem hízlalnak!)

tízórai, uzsonna - gyümölcs vagy natúr joghurt

ebéd, vacsora - hús zöldséggel vagy öntet nélküli salátával (natúr joghurt fűszerekkel mehet rá öntetnek, bolti öntet, por, majonéz tilos) - zöldségből bármennyit ehetsz (a krumpli, a rizs nem zöldség, azt csak néha és mértékkel, a kukoricát is kerüld, zöldségkeverékben megeheted)

2010. szept. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!