Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok le? Semmi...

Miért nem fogyok le? Semmi szénhidrát, nagyon kevés kaja, cukor csak minimális a kávéhoz, este 6 után semmi étel, norbi torna, biciklizés, mindez 4 hete (1szer sem csúszott be semmi nasi) Nem értem, miért nem indul meg a fogyás?

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 09:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

*Ha a Norbi módszerével fél év alatt csak 7 kg-ot lehet fogyni, akkor azt inkább nem reklámoznám :)

Nekem 3 hónap alatt 18 ment le, igaz, kő kemény volt, és nem mondom, hogy a legegészségesebb. De bőrlógás nincs.


1. Rajtam összesen volt 7 kg felesleg, tehát normális a lassú fogyás. (Húgomnak 15 kg szoptatás után, 9 hónap alatt, sport nélkül, de édesítővel.)

2. Mint írtam, nem sportoltam.

3. Mint írtam, nem tartottam be teljesen: cukrot használtam, és normál termékeket vettem, nem zsírszegényt.

4. Egészséges módszer volt, sok zöldséggel, gyümölccsel, nem éheztem, nem volt kemény, és tudtam tanulni (koplalással nem lehet).


Nekem fontos volt, hogy csak egészséges dolgokat egyek, azokat viszont igen, hogy egészségesen fogyjak le, ne használjak műanyagot, ne szenvedjek és bírjam a napi strapát. Azt hiszem, az elképzelésemet maximálisan végrehajtottam, az eredményt 3 éve tartom.

2010. szept. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Norbival hat hónap alatt 20 kilót fogytam (a teljes túlsúlyomat). Igaz, az elejétől mozogtam is, de azt is Norbimódszerrel.

Én megértem, hogy az ürge nem szimpi sokaknak, meg tudom, milyen véleménnyel vannak róla, és megértem, elfogadom (többel egyet is értek). De soha egy rossz szót nem mondok rá, megfogadtam, mert a kezembe adott egy módszert, ami működött, és ami valószínűleg megmentett (ez drámaian hangzik, de igaz).

Ja, mielőtt valaki pincsinek nézne: soha egyetlen termékét sem vettem meg. Még egy túró rudit se.


Kérdező: a kérdésedben ott a válasz. Keveset eszel, a szervezeted bepánikolt. Még jó, hogy nem fogja leadni az értékes zsírt, hiszen nem pótolod neki a fontos tápanyagokat.

2010. szept. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

*Én megértem, hogy az ürge nem szimpi sokaknak, meg tudom, milyen véleménnyel vannak róla, és megértem, elfogadom (többel egyet is értek).


Teljesen igazad van, egyetértek. Egy dolgot tennék még hozzá, senki nem kényszerített egyikőnket sem, hogy dagadtra zabáljuk magunkat, Norbi sem. Csak magunknak köszönhetjük. Neki pedig van egy módszere, ami sok embernek bevált. Nekem a módszer kellett, neki a pénz. Kvittek vagyunk. De nem mondom, hogy csak ez az egy módszer hatásos (azt végképp nem, hogy meg kell venni a dolgait - én is csak 1 db könyvet vettem), mindenki fogyjon úgy, ahogy neki működik. Ennyi.


10,35 voltam megint

2010. szept. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ööö, nem szeretnék offolni, de kezd felmenni az agyvizem. Ha már norbi, mivel indokolható, hogy van norbi ásványvíz? Mi a búbánat hizlal egy sima ásványvízben?
2010. szept. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

10:48nak

"senki nem kényszerített egyikőnket sem, hogy dagadtra zabáljuk magunkat"


Nyilván nem, viszont sok embernél nem vezethető vissza az elhízás szimpla zabálásra, ahogyan többek között az én esetemben is. Úgy gondolom, hogy ez a képzeletbeli ló másik oldala. Viszont az okokba itt és most nem szeretnék belemenni.


Az ásványvíz azoknak van, akik nemcsak a módszert, hanem az életmódot is megvették :) Szentigaz, hogy semmi értelme, de ezek szerint veszik :)


10:42 voltam

2010. szept. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

*Ha már norbi, mivel indokolható, hogy van norbi ásványvíz? Mi a búbánat hizlal egy sima ásványvízben?


Nyilván semmi, ehhez kell az ész. Szelektálni kell, Norbiból is. Az első könyvében leírja, hogy minden kaja tökéletes, a majonéz is, a teljes kiörl. liszt is, a 20%-os tejföl is, nem kell a light meg a zsírszegény, csak nem mindegy, mikor eszed és mennyit. Közben nyilván rájött, mekkora pénz van a dologban.

Én azt mondom, hogy ésszel kell csinálni mindent - ezt is.

Ha valaki jobban hisz a norbis lisztben, egészségére - még mindig jobb, ha erre költ (bár felesleges), mint cukros lötyire meg mekis kajára.


Előzőnek mondom, hogy természetesen ha valaki betegség miatt hízott meg, arra nem vonatkozik, amit írtam (dagadtra zabálja magát), de az itt lévők többsége azért hála Istennek egészséges. Bár azért itt is vannak fokozatok, ha valaki 1 hónap alatt hízik 10 kilót látszólag ok nélkül, és nem megy orvoshoz, csak 3 hónap és 30 kiló után - szerintem ugyanúgy hibás, mint aki szimplán zabál. Aki fogamzásgátlót szed és attól hízik 20 kilót, szintén hibás, mert miért nem vette a fáradtságot és ment vissza a dokihoz az első 3 vagy 5 kiló után. De nyilván tényleg vannak esetek (lehet, a tied is ilyen), amikor tényleg elkerülhetetlen a hízás. De mondom - szerencsére legtöbbször nem erről van szó. Azért szerencsére, mert az egészséges ember le tud fogyni, csak az akaraterőn múlik. A beteg viszont hiába akar lefogyni, nem tud.

2010. szept. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Ha már Norbi... Az Update kenyeréről mi a véleményetek? Én ezt az egy termékét veszem, nem tudok lemondani a kenyérről. Csak nem tudom, mekkora hülyeség. A csokikat meg a sütiket biztos nem venném meg, de a kenyér más kérdés nálam.
2010. szept. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én teljes kiőrlésűt vagy magosat eszem, de csak reggel. Fogalmam sincs, átverés-e az update. Ha este is eszed, talán megéri, nem tudom.
2010. szept. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Az Update lényege nem az, hogy mikor eszed, hanem az, hogy nem egész nap eszed a hízlaló ételeket. Csak egy hétköznapi embernek könnyebb beadni azt a mesét, hogyha a tortát reggel eszi meg akkor az nem hízlal. Persze, hogy nem, ha csak reggel eszi. ;)
2010. szept. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!