Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítenék/segíthetnél lefogyni...

Segítenék/segíthetnél lefogyni? Egymást ellenőrizve, támogatva, motiválva.

Figyelt kérdés

Együtt könnyebb.

Van úgy, hogy néha minden nehéz, semmihez sincs kedved, elveszted/át kell értékeld a célod, és úgy érzed nincs már értelme az egésznek, csak magadadért pedig nehéz betartani a rutint, a diétát? Kialvatlanul 12 óra munka után elmenni futni?


Én ilyen cipőben járok és úgy érzem könnyebb lenne, ha valakivel kölcsönösen ellenőriznénk, sikereinkkel motiválnánk egymást.


Ha lány vagy és lenne kedved hasonlóhoz és eléggé elszánt vagy te is, akkor írj nekem. :)



2022. dec. 27. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

A motiváció mindenkinél elfogy vagy hullámzik, ez normális.

Ezért jobb helyette szokásokat kell kialakítani (többek között), nem vak vezet világtalant módon haladni előre.

2022. dec. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha valamit rendszeresen be is tartok (évekig normális súlyom volt) akkor is vannak változások az életemben amik megingatnak, változnak. Ezért gondoltam erre a lehetséges megoldásra.
2022. dec. 27. 22:09
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem fogyókúrázni kell, hanem életmódot váltani, és energiaigényednek megfelelő kalóriabevitelt tartani. Ha ez megvan, akkor nem kell motiváció, ugyanis kialakul egy rutin, egy szokás, egy attitűd, ami alapvető lesz az életedben. Enélkül minden fogyást hízás követ.
2022. dec. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Egyed a pizzát.
2022. dec. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
90%
Az étel pénzbe kerül. Főleg a mostani időszakban egyre drágább. Így anyagilag is jobban jössz ki, ha sikerül kevesebbet fogyasztani. Ha vannak álmaid, hobbiaid könnyebb elterelni a gondolataid az evésről. Egész életemben éheztem és nem okoz gondot lefogyni.
2022. dec. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Habár én férfi vagyok, életmódváltással jó pár kilót leadtam, szerintem tudnánk egymást segíteni, motiválni. Írj kérlek, ha nyitott lennél erre.
2022. dec. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
A 6 os megmotiválna az biztos 😂 Én max rendelnék neked pizzát. 😋
2022. dec. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen ilyesmi szituban vagyok. Annyi, hogy 24-25 kilót már leadtam, de most híztam 1-et nagyon közel a célhoz, és úgy elszállt minden motivációm ettől, ahogy az élő van írva.
2022. dec. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én szívesen fogyózom Veled.
2022. dec. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mennyit sikerült fogynod?
dec. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!