Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sok érthetetlen ember honnan...

Sok érthetetlen ember honnan tudja, hogy valaki csak 1600 kalóriát eszik, ha amúgy nem tudja tételesen felsorolni mit eszik?

Figyelt kérdés
Általános vélemény vakon bemondani, hogy valaki csak 1600at eszik de mégis hízik. De amikor megkérdezzük, hogy mit eszik akkor megy a pislogás. De akkor miből gondolják, hogy 1600at esznek?
2023. jan. 3. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Én sz*rok a kalóriákra meg a másikra is. Konkrétan azt eszek és akkor, amikor megéhezek. Ha vkinek ez az életmódom nem tetszik, azt pofán verem. Ennyi a titka.
2023. jan. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Kik gondolják ezt és hol?
2023. jan. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
mindenki nyugodjon le
2023. jan. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
gondolom értetlent akartál mondani. ők a kajához nem értenek, te meg a magyar nyelvhez. kvittek vagytok.
2023. jan. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Nézd, nem mindenki naplózza neked, de aki gyakorlott, az már fejből tudja, hogy mit és mennyit ehet, hogy benne maradjon a napi keretében!


Ettől függetlenül hlyeségnek tartom, hogy bárkit is számonkérsz.

2023. jan. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Most lehet velem a baj, de én sztrókot kaptam mire felfogtam a kérdést
2023. jan. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Aki azt mondja, 1600at eszik, az általában tudja is, max elszámolja magát vsgy nem ír fel valamit (olaj az ételben, cukros ital, stb). Akiről te beszélsz az az, aki azt mondja, hogy "odafigyel" az ételre, mégsem fogy. Na ezel az odafigyelések szoktak simán 2000+ kalóriák lenni.
2023. jan. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Dehogy tudja, csak bemond valamit. Amúgy is ahány kalóriatábl@zatot nézel annyi kalória van egy ételben. Rákeresel ugyanarra angolul, magyarul, németül, hozzá megnézed még pár külfödli appban és jó esetben is 5-10 kcal az eltérés, de általában több.
2023. jan. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy "érthetetlen ember"? Az azt jelenti, hogy nem érted őt.


Nem "értetlen" akart az esetleg lenni?

2023. jan. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!