Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen villamdiéták vannak?

Milyen villamdiéták vannak?

Figyelt kérdés
Nagyon gyors és intenzív fogyásra lenne szükségem pár napon belül.
2023. ápr. 1. 17:59
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Nincs ilyen.
2023. ápr. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Elméletben extrém magas kalóriahiány kell hozzá, de nem ajánlott senkinek így fogyni. Ha nem érdekel az egészséged, meg a vitaminhiány mellékhatásai stb. akkor pl heti 1kg fogyáshoz naponta több mint 1000 kalóriát el kell égetned. Ha ennél többet akarsz fogyni, akkor ennél nagyobb deficit kell.

Bár szerény véleményem szerint az ezrest is nagyon nehéz tartani, főleg hosszú hosszú hónapokig. Ha bírod az éhezést akkor könnyebb a dolgod. Én speciel abszolut nem , szóval nem tudtam így csinálni, nem volt számomra fenntartható. Nekem inkább a türelem és a lassabb fogyás vált be.

2023. ápr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Van a hülyeség, a baromság, a veszélyes, és a netto idiotizmus. Melyik érdekel?
2023. ápr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 mindegyik 🥲 Nagyon fontos lenne lefogynom, es eleg gyorsan
2023. ápr. 1. 18:46
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
Nem mondom azt, hogy egyáltalán ne egyél, de ne menj kb 500 kcal fölé. Anno mikor elkezdtem lehetetlen feladat volt nekem először a tiszta 0 kcal. De már 500 kaloriaval is lement fél-1 kg egy nap. Fontos, hogy ne ragadj benne ebben, és ne csináld ezt örökké, egy idő után térj vissza a normális etkezesre, de miután sikerült a fogyás nagyon nagyon turtoztetned kell magad a falasroham ellen.
2023. ápr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És mégis miért kell ennyire sietni?
2023. ápr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6 Először is nemsokára megyünk sulival úszni és nem akarok úgy kinézni, mint egy felfújt labda..:(

Másrészt meg egy fiúnak is van benne némi szerepe 🙄🥲

2023. ápr. 1. 20:41
 8/10 A kérdező kommentje:
#5 de attól félek, hogy a szervezetem átáll ilyen tartalékoló módba, vagy mibe és így, mikor eszek, mindig raktároz el egy kicsit. Pláne, ha befejezem és visszatérek az eredeti étrendhez..Bele sem merek gondolni🫣
2023. ápr. 1. 20:44
 9/10 anonim ***** válasza:

8. Ez nem teljesen így van. Az anyagcsere valóban lelassul, ha fogy az ember. Mert kisebb súlyt kevesebb energiába kerül fenntartani. De ha nagyobb izomtömeget dolgozik magára az ember akkor pl többet ehet hízás nélkül, mert az izmok megtartása kalóriaigényesebb mint a testzsíré.

Ha pl ilyen koplalós modszerekkel fogy valaki, az anyagcsere idővel adaptàlódik a kisebb súlyhoz, viszont ha sokáig koplalt, majd mondjuk az illető ezt nem tudja tovább fenntartani, mert éhezik, mert rossz a diétája stb, visszatér egy magasabb energiabevitelhez, és így ebben az állapotban hízékonyabb lehet, gyorsabban szedi majd vissza amit lefogyott. Sokszor többet is. Ezt szokták jojóeffektusnak hívni, és rengeteg fogyni vágyó beleütközik ezekbe a hibákba. Fiatalabb koromban , tájékozatlanság miatt, pl én is így jártam többször is. Mert nem ismertem más utat. Meg sajnos sok rossz tanácsot kaptam anno fogyáshoz, érdemi segítséget meg nem. Azt csak nagy nehezen találtam.

És még egy dolog. Ne mások miatt akarj fogyni, ne másoknak akarj megfelelni. Nem jársz jól.

Magadnak akarj megfelelni, a saját testi- lelki egészséged legyen fontos, ahhoz pedig egy életmódváltással egybekötött, fenntarthatóbb, lassabb fogyás is tökéletesen megfelel. Már ha egyáltalán van túlsúlyod.

2023. ápr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább próbáld meg a lassú fogyást, mert ha most gyorsan ledobsz pár kilót koplalással nagyon gyorsan szeded majd fel a dupláját, amit visszaállsz a régi szokásaidhoz. Mielőtt azt mondanád, hogy te nem fogsz visszaesni, mert te tudod kontrollálni magad nem, nem fogod tudni.
2023. ápr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!