Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnék 1 hét alatt 5 kg-t fogyni?

Tudnék 1 hét alatt 5 kg-t fogyni?

Figyelt kérdés
(Ha igen, akkor hogyan?)

2023. ápr. 1. 19:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Sehigy.
2023. ápr. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Sehogy
2023. ápr. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
87%
Picit bővebb választ igyekszem adni, szóval egy kiló zsír "elégetéséhez" nagyjából 7500 kalória hiányának kell kialakulnia, ezt hívják kalóriadeficitnek. Ha most félre rakjuk az egészséget meg a veszélyeket, még akkor is egy nap alatt legalább 5360 kalóriát kellene égetned, feltéve, hogy nem viszel be egy kalóriát sem, alapanyagcserédet nem tudom, ahhoz kellene a nemed, korod, magasságod és a súlyod. De az alapanyagcserén túl még intenzív mozgás is kéne mellé, másképpen megfogalmazva, nem lehetséges biztonságosan ennyit fogyni egy hét alatt.
2023. ápr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%
Ezalatt a 7 nap alatt ha semmit/vagy max 500 kalóriát eszel, akkor igen
2023. ápr. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Sehogy. A fogyás nem így működik. Még ha le is fogynál ennyit, az is csak víz ami ennyire gyorsan lemegy, tehát nem tényleges testzsír csökkenès.
2023. ápr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező, mi lesz 1 hét múlva, hogy le kell fogynod? Talán 5 kg-t is 1 hét alatt szedtél fel?

5 kg-t 5 hét alatt tudsz legfeljebb leadni. Így jártál. Máskor korábban kelj fel.

2023. ápr. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

Régen volt ilyen is, hogy fogyókúra verseny. Tehát egy hónap alatt ki tud többet leadni. Egy újság indította, a módszerekrőlírták a cikket, a nyertes kapó játékos egy bizonyos összeget. Hiteles mérés a kezdő napon, meg az utolsón.

Na én erre készültem úgy, hogy előtte két napig nem mentem kaksizni, a mérlegelés előtt nem mentem el pisilni se, viszont nagy hirtelen megettem vagy egy kiló gyümölcsöt. Alig várom, hogy leszálljak a mérlegről, irány haza, és egyből a wc-re.

Drágáim, én aznap egy fél óra alatt adtam le 2 kg-ot, másnap reggel 3,5 kg-al mutatott kevesebbet a mérleg, anélkül, hogy valójában egy dekát fogytam volna.

Így, illetve hasonló módon, csupán a m3rleg szerint, lehet 5 kg-ot fogyni. Tíz percig tudod tartani, amíg a mérlegelés tart.


Reálisan heti 1 kg-ot lehet fogyni. A többség számára ez se megy játszi könnyedséggel. Nagyon kemény diéta, éhesen lefekvés, edzés, futás, és egész nap korgó gyomor vezet odáig.

2023. ápr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
29%

Max ha kövér vagy és egy héten át semmit nem eszel csak fosol és hánysz megállás nélkül

De akkor sem biztos

2023. ápr. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
A káposztaleves diétával elvileg igen, de akkor sem a zsírból fogyod le mind az 5 kilót. Na meg az nagyon kemény diéta, én próbáltam egyszer, de csak a 3. napig bírtam :D
2023. ápr. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 NTBS ***** válasza:
Sehogy.
2023. ápr. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!