Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Olvasta valaki Norbi A kövér...

Olvasta valaki Norbi A kövér ember nem bűnös című könyvét?

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 18:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
igen
2010. okt. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mi a véleményed róla?
2010. okt. 11. 18:12
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagy hülyeség

Nem, nem a kövér ember a bűnös, hanem a kaja, mert beugrott a szájába


Figyeljetek igaz, hogy sz*rral etetnek minket és hogy nem mi etetjük magunkat amig betöltjük a 16-17-18- at, de ha másoknak sikerül, hogy nem hiznak el akkor mégis nálunk van a baj

Én utálom ilyesmikkel széditeni magam, inkább teszek érte, hogy lefogyjak, mert senki sem tömte a számba az ételt. Én magam tettem a számba

2010. okt. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Norbiról a véleményem alapból nem jó. Folyton a saját üzletét erőlteti mindenre. Bárhol jelen van mindenhol és mindenkire erőlteti a dolgait. Modell lányoknak is kínálgatja a norbi süteményt, meg minden.


A könyveiről meg az a véleményem, hogy felépített maga köré egy brand-et és ezt akarja rásózni ezúton is mindenkire. Bemagyaráz dolgokat és elhiteti mindenkivel, hogy szinte alig kell valamit csinálni és ettől csodálatosan fogsz kinézni. tipikusan bort iszik és vizet prédikál a fitness versenyző Rékával együtt.

2010. okt. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak egy újabb olvasnivaló ugyanarról.Tisztább pillanataiban Norbi is elmondta,hogy nincsenek csodák,kevesebb szénhidrátot kell enni és ennyi.

Aztán ezt a szörnyű nagy titkot lehet elemezni,körbejárni,könyvet írni róla,de akkor is ez az igazság.

2010. okt. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

" Tisztább pillanataiban " - xDDDD, ez jó volt


De egyébként ez a frankó ! Az egyetlen nagy titok az, hogy nincs titok. A fogyókúra és diéta ipar egy nagyon jó biznisz lett és mégis nem mindig a vevők érdekében dolgozik. Sőt. Én már oda jutottam, hogy nem hiszek semmiben. Egyszer lefogytam úgy ahogy megvan irva: kevesebb kalória, kevesebb szénhidrát és 20 kilótól szabadultam meg. Azóta SAJÁT hülyeségből hiztam vissza (nemtőrödömség, búskomorság,stb. ), és mindenféle vacakkal pazaroltam az időt, de tartós és igazi fogyást egyikkel sem értem el.

Igy tehát nincs titok, nem léteznek fogyási guruk. Te hiztál meg, te is kell lefogyjál. Nem könnyű, de egyszerű. Viszont ha túlbonyolitod akkor nagyon nehéznek fog tűnni.


Felejtsd el Norbit, felejtsd el a 90 napost, az Atkinst és az összes többit. Válaszd az egyszerű utat: égess el többet, mint amennyit elfogasztasz. Tudom, hogy már unjátok hallani, de ez AZ egyetlen aminek igenis van alapja, sokan tapasztalták, hogy igenis ezzel lehet fogyni és ez az amit lényegében minden sovány ember tart élete folyamán is.

2010. okt. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Utolsónak sok igazsága vagyon, de azért...


*A fogyókúra és diéta ipar egy nagyon jó biznisz lett


Miért? Mert van rá vevő...


*Egyszer lefogytam úgy ahogy megvan irva: kevesebb kalória, kevesebb szénhidrát és 20 kilótól szabadultam meg. Azóta SAJÁT hülyeségből hiztam vissza (nemtőrödömség, búskomorság,stb. ), és mindenféle vacakkal pazaroltam az időt, de tartós és igazi fogyást egyikkel sem értem el.


Ebben is féligazság van: magad miatt híztál vissza, nemtörődömségből... meg azért, mert hiába folyik a vízcsapból is, hogy nem lehet ugrándozni a kalóriákkal, egyszer kevés, egyszer több, mert azonnal visszajön minden. Életre szóló megoldás kell. Nem "egyszer" lefogyni.


* Te hiztál meg, te is kell lefogyjál.


Itt a pont!


*Válaszd az egyszerű utat: égess el többet, mint amennyit elfogasztasz.


Teljesen igaz... Csak az nem mindegy, hogy mennyit és miből fogyasztasz. Megehetsz egy csokitortát, benne vagy az 1500 kalóriában, de semmi hasznosat nem ettél, letornázni viszont le kell, csak erőd nem lesz hozzá. Ugyanezt megeszed zöldségből meg halból, egészséges leszel. Eszel húst sült krumplival, többet kell tornáznod, hogy elégesd, mintha ugyanazt a húst zöldséggel etted stb.

Nem árt tisztában lenni a finomított szénhidrátok hátrányaival sem. (Hirtelen megnöveli a vércukrot, ami hirtelen lezuhan, ettől megéhezel, pedig az előbb ettél, de újra eszel, hízol. A nem finomított szénhidrát viszont lassan emelei a vércukorszintet, nem ingadozik, később éhezel meg, kevesebbet eszel, kevésbé hízol.)

2010. okt. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

" *A fogyókúra és diéta ipar egy nagyon jó biznisz lett


Miért? Mert van rá vevő... " - Ezt ki kérdezte/ kit érdekel ?


"Ebben is féligazság van: magad miatt híztál vissza, nemtörődömségből... meg azért, mert hiába folyik a vízcsapból is, hogy nem lehet ugrándozni a kalóriákkal, egyszer kevés, egyszer több, mert azonnal visszajön minden. Életre szóló megoldás kell. Nem "egyszer" lefogyni. " - Én is mondtam, hogy SAJÁT hülyeségből hiztam vissza, nem tudom minek kell ismételni. A kalóriákkal pedig baromság volt amit mondtál: ameddig fogyni akarsz, addig igenis kevés kalória kell(1200-1500 kalória), mert ha nem hogy akarsz fogyni ? Vagy eszel 2000 kalóriát, de akkor 3 órát úszol naponta. Szóval amit te mondtál az hülyeség, mindenképp kell létezzen egy negativ kalóriamennyiség, mert az eredményezteti a fogyást.

Ja, és hogyhogy "ez is" féligazság ? Miért, még mi volt ezelőtt ?



"Teljesen igaz... Csak az nem mindegy, hogy mennyit és miből fogyasztasz. Megehetsz egy csokitortát, benne vagy az 1500 kalóriában, de semmi hasznosat nem ettél, letornázni viszont le kell, csak erőd nem lesz hozzá. Ugyanezt megeszed zöldségből meg halból, egészséges leszel. Eszel húst sült krumplival, többet kell tornáznod, hogy elégesd, mintha ugyanazt a húst zöldséggel etted stb. " - Ez alap, de ki gondol csokitortára miközben fogyni akar ? Mellesleg ez nem az egészséget célozza, ez a kérdés, ha egészséget akarsz menjünk más kategóriába, itt a fogyás a cél és az eszközök mellékesek ! A kérdezőt nem biztos, hogy érdekli az egészsége. Az pedig normális, hogy a sültkrumplis hús több kalória, mint a zöldség, lol.



Kb. ennyi, bocs, csak nem szeretem, ha okoskodnak azon amit irtam és ráadásul feleslegesen

2010. okt. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat!
2010. okt. 12. 17:48
 10/15 anonim ***** válasza:

Én már a könyv provokáló címétől nagyon rosszul voltam kezdettől fogva. Ezt nem vettem meg, mert a mi elveinkkel gyökeresen ellentétes. Ez a duciknak íródott.

Tényleg - ahogy az előző válaszolók is írták, - kicsit sok már Norbiból. De természetesen a kaja-alternatíva, amelyet ő kínál, jobb választás mint a cukros-lisztes készítmények.

2010. nov. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!