Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Olvasta valaki Norbi A kövér...

Olvasta valaki Norbi A kövér ember nem bűnös című könyvét?

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 18:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

*A kalóriákkal pedig baromság volt amit mondtál: ameddig fogyni akarsz, addig igenis kevés kalória kell(1200-1500 kalória), mert ha nem hogy akarsz fogyni ?


És utána hogyan tovább? Egy átlagos felnőtt nőnek napi 2000 kalóriára van szükséges. Jól mondod, ha kevesebbet eszik, fogy, ha többet, hízik, ha ennyit, akkor súlyt tart. Ha lefogysz 1200 kalóráiával, és visszatérsz az 1800-2000-re (ha nem térsz vissza, megbetegszel, mert tartósan ennyi kell és kész - természetesen mindenkinek különböző az annyi, a 2000 csak egy példa volt, mielőtt belekötnél), szépen visszahízol, mert ez 50-60% tápanyagbevitel-növekedést jelent. Míg ha 1800-zal fogysz, az lassabban megy, de utána nem kell 50%-kal többet enned. Meg aztán van olyan is, hogy anyagcsere... kevés kalóriával jól lelassítod, aztán ezerrel fogsz tartalékolni minden morzsát, hogy felkészüljön a szevezeted a következő koplalásra. Az 1500 kalória az alsó határ, amit még szabad.


Okos ember más kárán tanul, te viszont még a sajátodén sem. Bár ez kétségtelenül nem tartozik a kérdéshez. Mint ahogy a te eszmefuttatásod sem volt rá akkor válasz.


És engedd meg nekem azt a feltételezést, hogy a kérdező nem saját maga ellensége, és fontos neki az egészsége. Normális, épeszű embernek ez az elsődleges ugyanis.

2010. nov. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Igen az egészségem a fontos nem akarok ész nélkül koplalni.

Ezt az oldalt olvasom mostanában:

[link]

2010. nov. 16. 07:51
 13/15 A kérdező kommentje:
Eddig még nem próbáltam a kalória számolást. Utolsó azt gondolod napi 1500 kalória bevitellel is lehet fogyni?
2010. nov. 16. 07:53
 14/15 anonim ***** válasza:

Olvastam, ahogy a többi könyvét is.

Nem tudom, azóta hogy állsz, de én az update módszerrel fogyok.

Norbi és Réka nem túl szimpik, d nem hülyék... És hatásosak :)

2011. aug. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Én is update szerint élek 27kg fogytam vele. Nagyon be jött. Nekem Réka szimpi Norbi annyira nem.
2011. aug. 23. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!