Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel helyettesíthetném...

Mivel helyettesíthetném fogyókúrában a joghurtot, túrót, ha tejmentesen kell étkeznem? Szója és tojás sem jó sajnos. Milyen alacsony kalóriatartalmú fehérjék vannak ami nem hús?

Figyelt kérdés

2023. jún. 19. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Miért akarsz tejmentesen étkezni?

Egyébként keress rá a növényi fehérjékre, pl. hüvelyesek igen sok fehérjét tartalmaznak.

2023. jún. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Laktóz- és tejfehérje érzékeny vagyok. Köszi a tippet!
2023. jún. 19. 20:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben javaslom, nézz utána TÉNÉ étrendnek, az növényi alapokra épül, és mégis mindent megkapsz, amire szükséged van.
2023. jún. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Jár adókedvezmény is, bocsi, hogy nem a kérdésre válaszoltam, csak sokan nem tudják.
2023. jún. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
72%
Kokuszjoghurt, ott vannak a szojajoghurtok mellett. Vannak novenyi alapu tejfolok, pl. Dr. Oetker, de a lidl-ben ugy emlekszem van sajat markas. A turora sajnos azt kell h mondjam a legelethubb turo-utanzat az osszetort tofu tomb citrommal savanyitva, de az ugye szoja.. Letezik vegan rudi is, de ha jol emlekszem az is szojaalapu. En eszek tejtermeket laktaztabival, amiota kiderult h az egyik teszt hulyeseget mutatott a tejfeherjere.. A tejmolekularis tesztem utana negativ volt, es csak masodlagos laktozimtoleranciam van. Nem genetikai, vmi egyeb dologtol kialakult.
2023. jún. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
De amugy a novenyi tejtermekutanzatokban nincs nagyon feherje, szval nem ezekre epitenek, hanem inkabb huvelyesekre/gombakra/quinoa vagy magokra/magvajakra ha a tofu is kilove. Esetleg letezik szojamentes vegan feherjepor: Borsofeherje/rizsfeherje alapuak leteznek
2023. jún. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 KissFranci válasza:
100%
Nekem is problémám van a tejfehérjével, így a tejet csak rizstej formájában iszom. Én az egyéb tejtermékeket elhagytam, de a fehérjepótlásra pl. a BodySelect vegán fehérjéket tudom ajánlani!
2023. júl. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!