Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire látványosan...

Tényleg ennyire látványosan sokat híztam?

Figyelt kérdés

Ez volt a kiindulási állapot:

[link]


A hétvégén volt egy családi összejövetel, ahol egyszer csak az egyik rokonom csodálkozva megjegyezte, hogy "XY, milyen kerek a hasad!", ezután egy másik meg viccesen hozzátette, hogy: "látom, valaki mostanában jókat eszik". Sőt, még páran el is kezdtek tippelni, hogy mennyit hízhattam, én meg persze kínomban csak nevettem, mást nem tudtam tenni.


[link]

Így néz ki most a hasam, természetesen azt én is látom, hogy nem olyan, mint volt, zavar is, rajta leszek, hogy eltüntessem, viszont nem +50 kg van rajtam azért.


Ti mit láttok, sokkal nagyobb, mint volt? Mennyit hízhattam?



2023. júl. 3. 11:14
1 2 3 4 5 6
 1/60 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy 171 cm vagyok, és 62 kiló voltam "fénykoromban".
2023. júl. 3. 11:17
 2/60 anonim ***** válasza:
91%

Akik ilyen megjegyzéseket tesznek másokra, pofán vágnám.


Egyebként a teljesen lapos hason sokkal jobban meglátszik a minimális zsír mint mondjuk ha a második kép lenne a kiinduló állapot


Szerintem.még mindig teljesen jó az alakod

2023. júl. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
90%
Egy hasadról készült kép alapján senki nem fogja neked megmondani, hogy hány kilót híztál, de valóban híztál, azonban egy kis kalóriadeficittel ez rövid időn belül orvosolható.
2023. júl. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
24%
17 kilót híztál,tisztán látszik
2023. júl. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
84%
Remélem a pofájukba borítottad az italodat
2023. júl. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
21%
az 1. képen se vagy vékony, csak betűröd a hasad. A 2. kép meg már valami undorító, kezdhetnél magaddal valamit
2023. júl. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
56%
Igen, sokat híztál.
2023. júl. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
83%
"kínomban csak nevettem, mást nem tudtam tenni." Hát hogy legközelebb tudjál: Kinyitni a bejárati ajtót, és egy akkorát ordítani, hogy "Takarodjatok!", hogy leszakadjon a mennyezet. És utána soha többet nem szóba állni a drágalátos rokonaiddal. Nektek tényleg ilyen a családotok?
2023. júl. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
80%
Egyél, ne foglalkozz másokkal.
2023. júl. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
89%
Làtszik, de ez nem indokolja a rokonaid parasztságát. Más jelenlétében nem illik kibeszélni (meg amúgysem) a külsejét. Valószínűleg fiatal lányként (a fotó alapján annak tűnsz) te lehetsz a legkönnyebb célpont a családban.
2023. júl. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!