Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire látványosan...

Tényleg ennyire látványosan sokat híztam?

Figyelt kérdés

Ez volt a kiindulási állapot:

[link]


A hétvégén volt egy családi összejövetel, ahol egyszer csak az egyik rokonom csodálkozva megjegyezte, hogy "XY, milyen kerek a hasad!", ezután egy másik meg viccesen hozzátette, hogy: "látom, valaki mostanában jókat eszik". Sőt, még páran el is kezdtek tippelni, hogy mennyit hízhattam, én meg persze kínomban csak nevettem, mást nem tudtam tenni.


[link]

Így néz ki most a hasam, természetesen azt én is látom, hogy nem olyan, mint volt, zavar is, rajta leszek, hogy eltüntessem, viszont nem +50 kg van rajtam azért.


Ti mit láttok, sokkal nagyobb, mint volt? Mennyit hízhattam?



2023. júl. 3. 11:14
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
100%

#47, #50:

Nem tudom miért propagálod a kövérséget, ennyire torz az ízlésed, vagy te is kövér vagy és ezzel próbálsz önigazolást nyerni saját magad előtt is, esetleg csak szimplán gonosz vagy és trollkodsz.


Még ha az esztétikai dolgoktól eltekintünk akkor is az elhízás elzáródott erekhez, cukorbetegséghez, szétgyötört ízületekhez, látványos állóképesség romláshoz vezet.


Nem kellene senkit azzal hitegetni, hogy a kövérség jó dolog.

És ne gyere azzal, hogy a kérdező nem is kövér. Kibuggyan körben a hája a nadrágból. Valóban lehet nála sokkal groteszkebben elhízott emberekkel is találkozni. De nem kellene megvárnia amíg ő is olyan szintre jut ahonnan visszafordulni már kínkeserves vagy lehetetlen.

A saját elmondása szerint pár hónap alatt jutott eddig. Szerinted ha így tolja tovább mikorra fogja elérni a durván elhízott szintet?

2023. júl. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
90%

51


Teljesen igazad van. Attól még, hogy már szinte a kérdező állapota lett a "normál" testalkat, és relatíve a nagytöbbségnél valamivel vékonyabb, az nem jelenti azt, hogy nem kövér, mert az. Ne álltassuk magunkat, hogy egy olyan test, ahol kibuggyan a háj, az még "normális".

2023. júl. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 A kérdező kommentje:

:(


Ráadásul mostanában több vendégségbe is megyek, és ilyenkor sose tudom megállni, hogy ne egyek sokat...

2023. júl. 5. 15:51
 54/60 anonim ***** válasza:
84%
Ha ennyi akaraterőd nincs, akkor ne csodálkozz, hogy hízol...
2023. júl. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim válasza:
18%
Még mindig vékony vagy
2023. júl. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem is vékony vagy.
2023. júl. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim válasza:
100%
Az én hasam is kábé ilyen
2023. júl. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem is vékony vagy, csak pár kilorol lehet szo. Ennyi felesleg boven belefer, sőt szerintem még több is.

Kb egy éve en is elkezdtem hízni, nekem is a hasamon latszott először, eleinte nagyon zavart és fogyni akartam, de nem igazán tudtam uralkodni magamon, ezert nyilván nem sikerült. És mivel nagyon szeretek jokat enni és sokat, ezert a kaja mellett döntöttem.

Azóta még többet hiztam, de imadom!!!

Már kb +20 kg feljött, de jol erzem magam a bőrömben es teljesen elfogadtam.

19 L, ha valaki szeretne ilyen témáról beszelgetni, az írhat nyugodtan! :D

2023. júl. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim válasza:
Sikerült lefogyni?
jan. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:

A felhasználónak nem tudunk üzenetet továbbítani

(nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja)!


Nem fog válaszolni

jan. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!