Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Családi összejövetel így hogy?

Családi összejövetel így hogy?

Figyelt kérdés

Bonyolultak mostanság a dolgok de próbálom röviden leírni.

Egész életemben bántott a családom a testsúlyom miatt, kigúnyoltak sokszor megaláztak amiért nem voltam vékony.

Elköltöztem a családtól nagyon messze és megismerkedtem közben valakivel aki elfogadott úgy ahogy vagyok de később ő is nagyon megbántott érzelmileg.

Ennek hatására talán vagy nemis tudom miért nagyon drasztikusan elkezdtem fogyókúrázni. 100+-ból most kb 44 kiló vagyok.

Pár hónapja javult a családommal a kapcsolatom és amikor hazamentem kb nem ismertek fel. Tettek pár megjegyzést a régi külsőmre ami nem esett jól.

Amikor ebédeltünk is megjegyezték, hogy akkor most a gyomrom is kissebb biztos nem eszek annyit...stb

38 kilósan egyébként kórházba kerültem és magam is tudom ezzel csak bántom magam és 44kilóra is nehezen híztam vissza. Apukám születésnapjára összegyűlik a család de őszinte leszek nem merek előttük enni.

Nem tudom beszéljek e nekik az étkezési problémáimról előtte mert ők semmit sem tudnak erről.

Nem akarom apuról most magamra terelni a figyelmet de nem is akarom feszéjezve érezni magam körülöttük.



2023. júl. 18. 16:21
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
24%

"Nem tudom beszéljek e nekik az étkezési problémáimról előtte mert ők semmit sem tudnak erről."


Ááá szerintem fel sem fog tűnni nekik hogy 100 kilóról 44-re fogytál...

2023. júl. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
13%

Ha ok a szüleid akik mindig melletted voltak és lesznek, bízol bennük, akkor igen.

Megverni nem fognak, aztán egy két beszólás nem a világ vége, de le leszek pontozva tudom.

Légy önmagad!!!

2023. júl. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Rossz kategóriába ment ki a kérdésem bocsánat.

Családi kapcsolatokba szerettem volna.

2023. júl. 18. 16:39
 4/30 A kérdező kommentje:

1

Hónapokig nem találkoztam velük most pedig csak "örülnek, hogy nem vagyok az a dagadék mint régen".


2

Nem voltak mindig mellettem de mindegy.

2023. júl. 18. 16:41
 5/30 anonim válasza:
0%
Akkor nem segítünk Neked.
2023. júl. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
28%
#4 Csak egy értelmi fogyatékosnak nem evidens hogy ha egy 100 kiló feletti zsírdisznó legebed anorexiás szintre ott nem étkezési probléma áll a háttérben...
2023. júl. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:
28%

Szerintem nem kell szégyellni előttük semmit, mondjad nekik te igy érzed jól magad, es magabiztos vagy ezáltal, nem szeretnél vissza hizni!

Nem szólhatnak bele, te életed!!

Én büszke vagyok rad, ritka akinek ennyi akaratereje van!

Csak kicsit figyelj oda, egyél rendesen, ne hogy legyen valami bajod! :)

2023. júl. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

7

Orvos javaslatára még híznom kell és próbálok is de nem merek a családom előtt enni mert félek a beszólogatásiktól.

Elég érzéketlenek tudnak lenni mert azt hiszik ez vicces.

2023. júl. 18. 17:15
 9/30 anonim ***** válasza:
88%

Ha tudod, hogy bántanak, akkor ne menj oda!

Jogodban áll úgy dönteni, hogy kihagyod a családi ünneplést, mert a lelki békédet többre tartod. Ne hagyd, hogy érzelmi zsarolással belevigyenek olyan cselekedetekbe, ami ellentétes azzal, amit te szeretnél és te jónak látsz magadra nézve.


Ha meggyógyulsz, akkor majd tudod rendezni a családoddal is a kapcsolatot, de most még nem állsz készen rá, ahogy ők sem arra, hogy megértsék a te problémáidat.

2023. júl. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

9

Őszintén nekem nincs senkim és apu beteg nem szeretnék tovább haragot tartani ez miatt próbálom rendezni a kapcsolatunk. Persze ha nem megy nem erőltetem tovább.

2023. júl. 18. 17:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!