Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ma volt a születésnapom, és...

Ma volt a születésnapom, és rengeteget ettem, csokikat mindent, edzést is kihagytam (családi összejövetel) eddig 10 kgt fogytam, mennyire rontottam el ezzel az egészet?

Figyelt kérdés
2020. jún. 14. 23:00
1 2
 1/12 anonim válasza:
75%

Boldog szülinapot! :)

Szerintem ne parázz ezen, tisztázd magadban, hogy oké, ma egy kicsit elengedted magad, de ez soha többet nem fordulhat elő.

Nyugi, ha nem fordul elő ilyen a jövőben akkor nem hiszem, hogy most hirtelen olyan sokat híznál. Majd holnap mozogj sokat, és azt a pár kilót is (már ha van annyi) lemozogod.

2020. jún. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
89%
*lemozgod
2020. jún. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Boldog szülinapot! Nem rontottál el semmit. A szülinapodat rontottad volna el akkor, ha nekiállsz finnyáskodni, hogy te fogyózol és a tortád is fejessalátából legyen. Holnaptól ugyanúgy folytatod a diétádat, mint ahogy előtte. És ha mondjuk két hónap múlva meg egy barátodnak lesz szülinapja, akkor is eszel, ami jólesik, aztán folytatod a diétát. Nem történt semmi.
2020. jún. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Pacsii,nekem is ma van! Boldogat! :D Megérdemled a mai nap ezeket,ne aggódj emiatt!
2020. jún. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Évente egyszer van szülinap :)


Heti 3x edzésem. :) pont tudom ellensúlyozni.

2020. jún. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Én sokszor csalok és 1kgnal több nem jön ilyenkor vissza. Ellenben amilyen gyorsan feljön olyan gyorsan lemegy. Ne parazz :)
2020. jún. 15. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy nap koplalsz nem fogysz. Tehát ha egy nap zabálsz akkor hízni se fogsz. Az átlag számít. Én 1-2 hetente tartok csaló napot és így is fogyok.
2020. jún. 15. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Boldogat utólag is! :) Ha még nem nyugodtál meg, én is leírom: nem rontottál el semmit. A kilók nem egy nap alatt jönnek fel, szóval ne aggódj. Folytasd a diétát mától, és kész :)
2020. jún. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Semennyire nem rontottad el
2020. jún. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Boldog születésnapot!:))
2020. jún. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!