Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az normális, hogy lebetegszem,...

Az normális, hogy lebetegszem, amikor belekezdek egy diétába? Vagy vmi más betegségre utal?

Figyelt kérdés

4 éve diétába kezdtem, elsősorban súlycsökkentési céllal. Akkor néhány hónap alatt 6 kg-t fogytam, de az első héten beteg lettem (felső légúti vírusos).

Most az ingadozó vércukorszintem miatt kezdtem el a 160 g CH diétát, de már az elején összeszedtem vmi vírust.

Ilyenkor legyengül a szervezet vagy más betegség is állhat a háttérben?



2023. aug. 21. 01:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Feltehetöen a "diéta" rossz, a szervezeted szükséges tápanyagokat meg ásványokat nem kap meg.
2023. aug. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem is szimplán a diétád rossz. Miket szoktál ilyenkor enni? Mert ugye ahogy mondani is szokták, a kalóriától függ a dolog, vacak kajával is ugyanúgy lehet fogyni. De attól is legyengülhet a szervezeted, hogy túl keveset eszel.


Írd le egy átlagos napodat, hogy miket szoktál enni.

2023. aug. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

Lehet, hogy túl drasztikus a diéta és legyengülsz, mert éhezel.

Bár én inkább a véletlenre gondolnék, mivel 2x történt ilyen és 4 év telt el a kettő között, szóval ez nem egy törvényszerűség.

2023. aug. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Reggeli: tk kenyér+vaj,sonka,sajt vagy tojás + zöldségek (paprika, paradicsom, uborka), kávé


Tízórai: tk keksz+ gyümölcs/gyümölcslé/tea


Ebéd: sült csirke+basmati rizs+savanyúság vagy lecsó+tk kenyér vagy csirkepörkölt+bulgur+saláta, ilyesmik


Uzsonna: egy marék mogyoró+tea vagy főtt kukorica


Vacsi: ebédről ami marad vagy virsli+tk kenyér+dijoni mustár, tejföl+uborka


Pótvacsi:keksz+kefír


Mostanában ezeket ettem. A vércukorszintem most legalább jó. Csak megint ez a megfázásos vírus...

2023. aug. 21. 10:49
 5/11 A kérdező kommentje:
3# igen, az lehet hogy kicsit legyengülök. Véletlen nem lehet, mert amúgy sosem vagyok beteg. Legalábbis ilyen formában nem. Ahogy említettem inkább a vércukrommal szokott lenni gond, esetleg gyomor panaszok, de influenzás tünetek nem.
2023. aug. 21. 10:52
 6/11 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy, hány kiló, hány éves és hák kalóriár viszel be naponta?
2023. aug. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy, hány kiló, hány éves és hák kalóriát viszel be naponta?
2023. aug. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

36N, 167/69

Legutóbb 65 kg-ról fogytam le 59 kg-ra. Most is ez a cél, de így ez most 10 kg fogyást jelent.

Nem számolom most a kalóriákat. A sikeres fogyásnál napi 1200-1600 kcal volt a bevitel, mikor hogy jött ki, átlagban 1500.

2023. aug. 21. 11:57
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor is meg most is ez a paramétereidhez nagyon alacsony kalóriakeret, nem csoda, ha beteg leszel emellett.
2023. aug. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%

Pontosan ugyanez van velem. 4 ev aktiv fogyas megvolt. 30 kilo lement.

Azota kb 4-6 kilot ingadozik a sulyom es barmikor dedixitben vagyok egy het utan beteg leszek, legyengulok. Nekem dietetikus segitett. Illetve durvan odafigyelek a vitaminpotlasra, ilyenkor omega 3, b12 cink magnezium mindenkepp

2023. aug. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!