Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki segitene elmagyarázni,...

Valaki segitene elmagyarázni, hogy működik?

Figyelt kérdés
szóval 166cm magas vagyok és 72kg. Hogy vegyem rá a szervezetemet,hogy a zsir raktárokhoz nyúljon és zsirt égessen? napi 2 óra futás elég? 1 óra reggel 1 óra este? vagy ennél több kell?
2010. okt. 18. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
nem muszáj ehhez egy métert sem futni , akkor is lefogysz ,ha fele annyit eszel mint eddig
2010. okt. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ha fele annyit ennék mint eddig akkor kb 900 de maximum 1000kalóriát ennék fiú létemre. most ilyen 1800-2000kalóriát eszek naponta, ami már alapból kevesebb mint amit az orvosi lexikonos kalkulátor ajánl testsúly csökkentésre. méghozzá ilyen 500-700 kalórával kevesebb.
2010. okt. 18. 19:45
 3/4 anonim ***** válasza:
nem sak a kalóriát kell nézni hanem annak a minőségét is ha megeszel egy csomó csokit meg chipszet gumicukorral meglesz a csökkentett kalóriád csak az mind zsír lesz mert a szervezet nem tudja felhasználi azt a műanyag kaját
2010. okt. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amúgy az a netes kalkulátor egy f@s, ne haragudj.. Én 173/53 vagyok, ami nem túl sok, de ha ennél több lennék, hülyén néznék ki. Az nekem 68 kg-t mondott, akkor voltam..khm.. jó húsban. És aszerint nekem napi 2700 kcalt kéne elfogyasztanom, csak mert van heti 2 karateedzésem.

Én 1000 kcallal is jól elvagyok, mert egyszerűen nem tudok többet enni :)

Amúgy nem feltétlenül kalória kérdése, nem mindegy, hogy miből tevődik össze a napi szükségleted.

Ha megeszel mondjuk egy kiló almát az tök más ugye mintha egy kiló zsírszalonnát vágnál be.

Csak egészségesen és akkor párod nem lesz :)(jó értelemben:D)

17/L

2010. okt. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!