Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy mikorra szeretnél lefogyn...

Hogy mikorra szeretnél lefogyni, célodat elérni, azt nem te adod meg. Ez szerintetek helyes állítás?

Figyelt kérdés

Nem az a baj hogy ne akarj tegyük fel 30 kilót leadni, nekem az a furcsa hogy vki megadja mikorra érheti el (atya gatya...), persze matematikailag kijön, de a valóság meg nagyon más :D Normál tempóban sokkal lassabb.


Kicsit több mint fél éve ráálltam a saját módomra, papírforma szerint már meglenne a célom, a valóság hogy a fele sincs meg. Nem vagyok szakember de nem zsírból a legkönnyebb energiát nyerni. Volt hogy koplaltam (EÜ okokból, kórházban), de izomból sosem fogytam.


2023. nov. 21. 13:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Átlag emberek számára akiknek pl nem a munkája/megélhetése/ versenye stb múlik rajta, szerintem nagyon nem jó motiváció az időbeli korlátozás. Mentálisan sokakra inkább plusz felesleges terhet, nyomást helyez, mintsem motiváló lenne. +Mi van ha egy év alatt nem fogysz 30kgt csak 15öt? Akkor neki se állsz? Cipeled tovább a 30 plusz kilót?

Ilyen tervezgetés meg agyalás helyett inkább neki kell állni aztán halad ahogy halad. Kész. Ennek amúgy is életmódváltásnak kell lennie, különben úgyis visszahízik az ember. Akire jobban ragadnak a kilók, annak egész életében figyelnie kell erre.

Én komoly feleslegtől szabadultam meg, hosszú évek alatt. Az első fél évben csak 20kg ment le. Voltak akik szerint ez kevés ilyen nagy súlyból, és leszóltak itt, de ki nem szarja le? Összességében olyan dolgot csináltam végig, aminek a felét sem tudják sokan véghez vinni saját akaratukból. Volt aki pl megkérdőjelezte azt, hogy ezt én magam értem el, de nem. Nem volt zsírleszívásom, és nem volt gyomorszűkítő műtétem sem, semmi ami megkönnyítette volna a dolgom. A saját erőmből értem el amit, és pont marhára nem érdekel, hogy lassan fogytam.

Még kifejezetten előnyöm is származott belőle, és ma sem csinálnám másképp.

A türelem rózsát terem😁 Tudom ajánlani mindenkinek akinek fogynia kell az egészsége érdekében.

2023. nov. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
75%

Ha valóban minden szempontból ismered magad, akkor a célodat is és a határidőt is megnevezheted egyszerre. De ha nem ismered önmagad eléggé, akkor nem!

[A hagyomány szerint a delphoi jósda bejárata felett volt a szállóigévé vált felirat: Gnóthi szeautón (ógörögül: γνῶθι σεαυτόν) — Ismerd meg önmagadat!]

2023. nov. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!