Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a megoldás ha az ember...

Mi a megoldás ha az ember feladja?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi történt mostanában, de lefogyás után ahogy vissza tértem a normál életmódomhoz, egyszerűen az nem volt elég a szervezetemnek, de így rendszeresen.

Valamiért mintha egy végtelen lyuk lenne a gyomorom, de mégis érzem hogy túl sokat ettem.

Mit tudnék tenni, hogy ez az érzés megszűnjön?

Mitől lehet ez?

Véleményem szerint nem koplalással fogytam, sőt nem is szándékosan, de örültem neki.



dec. 2. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Állj be egy szintentartó kalóriabevitelre egy kiegyensúlyozott étrend mentén. Ez a hosszútáv kulcsa.
dec. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Milyen minőségű ételt eszel? Ha gyorsan felszívodó szénhidrátok, cukrok, úgy persze hogy hamar megéhezel. Én is ma délután 2kor betoltam 3 tányér tésztát, 4kor pedig lazán megettem utána egy kürtöskalácsot. (Nem vagyok túlsúlyos, mielőtt nekem ugrana)


A fehérjedús kaja megtelít, azután egy ideig nem leszel éhes. Ebéd után ha megiszol egy fehérje shake-t én nehezen képzelem el, hogy még utána is tele tömöd magad, nagyon megtelít

dec. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Elmúlt a motiváció, túl szigorú volt a diéta, történt valami rossz az életedben, ilyenek lehetnek.


Például én egyszer tiniként azért fogytam le, vagyis nem csak, de a legnagyobb motiváció az volt, hogy megmutassam az exemnek, hogy mit veszített :D Illetve akkor még nem tudtam a kalória számlálásról, hanem csak ettem a csirkét zöldséggel. Eredményes volt. Aztán túlléptem a srácon, és azon kaptam magam, hogy elegem van abból, hogy nem ehetek többet fehér kenyeret, meg gyors kaját, úgyhogy szépen visszaálltam az eredeti étrendemhez és vissza is szedtem mindent. Később újra lefogytam, de akkor ettem mindent. Tartottam is sokáig a súlyt, majd összevesztem a legjobb barátommal, megszakadt a kapcsolat, szingli is voltam, covid is volt, nagyon magányos voltam és ezt kajával enyhítettem. Randizgattam és akkor is mindig enni mentünk a srácokkal. Úgyhogy ja visszajött.


Nálad is ilyesmi lehet a háttérben.

dec. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Vagy a nem megfelelo minosegu eteleket eszed. Olyat ami nem taplal hanem csak ugy megeszed. Kell minden 3tkezesbe feherje, lassu ch, pici zsir es sok rost, sok friss zoldseg. Akkor laksz jol.


De a leirasod alapjan nem is errol van szo, inkabb arrol hogy erzelmileg eszel vagyis nem csak akkor es annyit amikor ehes vagy. Erre bevalhat az isoszakos bojt. Azzal korlatozod az evesek szamat es kevesebb tulenni. Gagy az egesz kajahoz valo hozzaallasodat kell megvaltoztatni. Hkgy az etelt nem azert esszuk mert finom meg kert jolesik hanem mert ehesek vagyunk es szeretnenk hkgy taplalja a testunket

dec. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mint írod, nem szándékosan fogytál, tehát nyilván nem változtattál az életmódodon egy egészséges és fenntartható irányba. Erre kéne törekedni, mert így épp annyit ért a fogyásod mint egy villámdiéta.
dec. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, elgondolkodom rajtuk még majd hosszabban is. Így elsőre úgy gondolom, hogy mindenkinek igaza van, ezek együtt a gondok.

Annyi hogy lelkileg nem vagyok rosszul, csak más minden mint a fogyás előtt volt, de végülis ilyen szempontból tekinthető ugyanolyan hatásnak.

dec. 3. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!