Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy bírjátok, hogy nem...

Hogy bírjátok, hogy nem ehettek annyit és azt, amit és amennyit akartok?

Figyelt kérdés
dec. 4. 19:27
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
80%

3-as vagyok: hát, őszintén, a te általad említett mennyiségekben én sosem gondolkodtam (pedig voltam 52 helyett 75 kg). Jó, én is megettem 1 egész pizzát, meg betoltam 1 100g-os csokitáblát, meg megettem 2 szelet süteményt, de ez volt mindig a max. Szóval ilyen értelemben nem érzem ennek a hiányát.

Megtanultam beosztani. Pl. megelégedni 1 sor csokival 1 tábla helyett. Ami nekem bevált, hogy azt mondtam, napi 100 kal édesség a határ. Persze, van, amikor túlcsúszom ezen, de mondjuk max. 1 héten egyszer, és az belefér.

dec. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

17.

Ne is mondd, egész doboz Marlenka torta simán lemenne egyszerre.

De megállok a felénél és évente 1x csinálom. :D

dec. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
70%
Ahogy a 20as írja. Nekem is erre kellett rajonnom. Pl nekem volt hogy megettem ebed utan 3 szelet tortat a csaladdal. Kollegakon, baratokon latkm hasonlo helyzetben hogy egy szeletet feleznek valakivel vagy max a szeletet eszik. Ra kellett jonnom hkgy en.nottem fel rosszul. Es nem normalis akkora adagokat es annyiszor edesseget enni mint a mi csaladunkban
dec. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Szarul, de ez van. 5 éve diétázok, le is fogytam már,sokat sportolok is, alapvetően van motiváció is bennem, de ez természetesen hullámzó, így időnként azért nagyon fárasztó tud lenni, hogy nem engedhetek meg 2 hét lazulást sem, mert egy kicsi is több kg plusz, amit utána hónapokig tart leadni. Sajna nem nyertem a genetikai lottón. Anyám is küzd vele. Túlsúllyal születtem, azóta is ezzel szívok, és ez vár rám a maradék időben is, ami még hátra van.
dec. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
9. és 10. vagyok, nektek mit hozott a Mikulás? Nekem sok mindent de csak a 100 grammos chipset eszem ma meg :D
dec. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim válasza:
Rosszul. Nem ehetek laktózt,glutént,cukrot.
dec. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
25. Könyveket🥰 Szerencsére azt nem lehet megenni, de legalább szórakoztat😊
dec. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
24. Valami más megközelítést kellene alkalmaznod akkor, mert ezek szerint amit most csinálsz, nem működik túl jól.
dec. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
53%

28. Vicces vagy. Azt se tudod miről beszélsz😂 Az, hogy a motiváció nem egyenletes, hanem hullámzó egy teljesen természetes dolog. És az is, hogy az állandó kontroll az étkezésben, mozgásban ( életmódban), időnként válhat terhessé és megviselheti az embert. Nem, nem vagyok gép, és tökéletes ember sem( ahogy senki sem az). Én szimplán felvállalom őszintén, hogy nemindig minden rózsaszín vattacukorfelhő, és időnként baromi nehéz annak aki ha nem figyel oda szigorúan, gyakorlatilag állandóan, akkor iszonyat gyorsan fel tud szedni súlyfelesleget.

Lehet hogy TE ezt hiperszuper könnyen éled meg, de mások meg lehet hogy nem. Ha meg nincs ilyen téren semmi tapasztalatod, mert nem ilyen alkatod van, akkor meg pláne nem kéne osztanod az " észt".

dec. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
29. Egészen pontosan tudom, hogy miről beszélek. A támadó és személyeskedő kommented pedig csak azt mutatja, hogy eléggé frusztrált is vagy az egész miatt. Nem kellene így lennie, de gondolom ragaszkodsz a dolgokhoz. Talán megártott mégis a ketó, ki tudja (gondolom te vagy az).
dec. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!