Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van valami jó kis lusta...

Van valami jó kis lusta fógyókúrás trükk, vagy csodaszer?

Figyelt kérdés

dec. 10. 20:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Nincs. Számold a kalóriákat, mozogj rendszeresen.
dec. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Ha lenne csodaszer, akkor szerinted létezne ennyi kövér ember? Ismerkedj meg a kalóriadeficit fogalmával, az az egyetlen csodaszer.
dec. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
24%
Önhánytatás, bélféreg diéta, ezek SOK modell esetében is beváltak.
dec. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Van. Kevesebbet eszel. Az a leglustább
dec. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
A leglustább módszer, ha számolod a kalóriákat, és kevesebbet viszel be, mint amennyit felhasználsz. Pl. egy fotelharcos vagy egész nap az ágyban heverésző semmittevőnek napi kb 1200-1400 KCal-ra van szüksége, tehát ahhoz, hogy fogyjon, max kb 1000 KCal-t kellene ennie egész nap.
dec. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen, ne egyél ennyit.
dec. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
28%
Igen van egy ilyen készítmény az a neve hogy XY Tiber ha ezt használod akkor nem kell sem edzeni sem diétázni le fogsz fagyni pontosan olyanra amilyenre szeretnél
dec. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Séta
dec. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Önkontroll. És még ingyen is van.
dec. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
44%

Van. Én is most vagyok nagy diétában mert több év sofőrködés után, és az ezzel járó szar étrend miatt azt vettem észre hogy 140 lettem.

Van ez a "prevail" italok. Olyan kis zacsikban van mint a nescafé kávék. Vannak köztük kávás italok, trópusi italporok,forró csokis ital, gyümölcsös éjszakai ital. Minden délelőtt iszok valamilyet meg ez mellé egy éjszakait. Ez ha nem is mozogsz meg nem is zabálsz akkor havi 2-5 kilót le tud faragni rólad. 28ezer a havi adag fajtánként. 2 hónapja iszom, mást nem változtattam mert kiváncsi voltamm hogy valóban működik e. Ez mellet lehet gyógynövény boltokban zöld tea kivonatot venni tablettákban. Itt fontos, hogy ez a zöld teás tabletta nem gyógyszer sok mellékhatással mint amit a gyógyszertárakban kapni.

Ilyen apró dolgokkal előlehet segiteni a diétát de mindezigazából nem sokat ér ha nem tudsz változtatni az étrenden és nem tudz beiktatni naponta legalább 15 perc mozgást. Nekem most ért véget a nagy megszakadósmunkás időszakom, igy a következő fél évet intenziv edzéssel töltöm és full étrend változtatással. Éppen edzésterveket kerestem neten most is mikor felnéztem ide, hogy mi a helyzet gyik-on.

Ételeknél ha nem utálod a káposztát akkor ajánlom nagy adagokban enni mert piszok alacsony a kalória tartalma és zsirégető hatása van. ugyanez a helyzet a céklával is. Próbáld ki pl 2-3 hétig, hogy megszel mondjuk heti 4-5 üveg céklát (cukormenteset ha kapsz). Ha éhes kezdesz lenni akkor hűtőből kiveszed, szel pár falatot és visszateszed. A cékla mellé ebben a 2-3 hétben minél több káposztát egyél. Egyik nap husos káposzta (nem sok hússal és az sem disznó), másnap káposzta főzelék, káposzta leves stb.. A káposzta levest pl csirke szárnnyal fűzöm olyan izűre szinűre mint a gulyást és kibsztt finom. Anyám ezzel ledobott egy hónap alatt 9 kilót.

NINCS KENYÉR !!!. teljes kiőrlésű esetleg, az is a bennük lévő élesztők miatt piritva napi max fél szelet. Fontos, hogy naponta egy teás kanálnyi zsirt meg kell egyél valamilyen formában mert az epe akkor működik jól, és igy az epe folyadék ürül, ami méregtelenit, és ezáltal nem rakodik le annyi felhalmozott anyag a testedben plusz az emésztésed is jobb ha az epe működik rendesen. Rizsból jázmin vagy basmati de a legjobb a barna. tésztából durum. Sok gyömölcs és zöldség, de főleg zöldség. Étrendedhez csap hozzá a zöldeket, salátát stb.. ha éhes vagy egyél 2 paradicsomot vagy nyerc uborkát, vagy az emlitett céklát. Nagyon lényeges, hogy fejben is akard, éld bele magad hogy fogysz folyamatosan és ne egy kényszernek vedd a diétát meg a mozgást mert akkor nem megy annyira. Napközben valamikor szánj rá negyed órát pár felülésre, ugrálásra, kis derék körzés stb mint régen torna órán.

Telefonra tudsz még letölteni kalória figyelő alkalmazást. Oda be irsz mindent amit eszel iszol és az számol neked csak figyelni kell. A csokit is le kell venni heti egy két falatra. teljesen nem mszáj mert egy kis cukorra, édességre szüksége van az embernek. Az üditők helyett viz, ha édesszájú vagy vagy unod a vizet akkor italpor ami cukormentes

dec. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!