Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megoldható az valahogy, hogy...

Megoldható az valahogy, hogy ha lefogyok, a mellméretem ne legyen kisebb?

Figyelt kérdés

156 cm vagyok. Évekig stabilan 56 kg voltam. Most 65 vagyok. Ez kb egy év alatt jött össze. A mellméretem is felment B kosárról C-re.


Azt meg lehetne oldani, hogy a C-s kosárméret maradjon, s csak máshonnan fogyjak? S ha igen, akkor hogy? (Milyen testedzéssel vagy mivel?) Mert ha csak simán kevesebbet eszek, mindenhol vékonyodok ugyebár. Az viszont tetszik, hogy nagyobbak a melleim, mint régen...



jan. 17. 20:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
80%
Bezzeg nekem 20 kiló hízástól is ugyanakkora maradt. De mikor lefogytam, még kisebb lett, mint előtte .....
jan. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
78%

Nagyon sokat fogytam 35kg-ot, de a mellem nem ment le.

Pedig örültem volna neki. 75G kosár ami túlzás számomra, de ez van nem tudok tenni ellene semmit.😕

Talán tényleg genetika, hogy valakinek lemegy valakinek pedig nem a cici.

jan. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem. A mell is zsírszövetből áll, a nők ha fogynak, akkor onnan IS fogynak. Sajnálom.
jan. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!