Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Januárig reálisan nézve...

Januárig reálisan nézve (normális módon) mennyi kg-tól tudnék megszabadulni? Ajánlanátok módszert? (sajnos még életemben nem diétáztam)

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok.167 cm és 86 kg.

(természetesen minden feleslegtől szeretnék majd megszabadulni,de mindig kitűzök magamnak egy célt és,hogy akkor addig x kg-tól szabadulok meg)


2010. okt. 23. 13:57
1 2
 1/12 anonim válasza:
50%
hát ha heti 3 óra edzéssel akár 10-15 kilót! de figyelj oda h a fogyokúrát (vagyis diétát mert a kettő között van különbség) és az edzést se. ne legyél túlságosan izmosse ne a melleidet se fogyd el. az 1200kalóriás diéta a legjobb + heti 3 edzés. ezzel a diétával akármit ehetsz(de mértékkel!!!!)
2010. okt. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

Nekem ezzel a dietaval sikerult 8 kg-ot 5 honap alatt de lehet sot neked biztos hogy tobbet fog sikerulni mert te most nehezebb vagy nalami mint amikor en elkezdtem fogyozni...Szal...


Ez egy tuti modszer...XD


Kivonod az eletedbol ezeket orokre : Edesseg csoki suti..stb cukros uditok (en nem csak azert vontam ki mert nagyon hizlaloak hanem azert is mert nagyon egeszsegtelenek mellesleg a fokaimat kajak szetszedte szal...kiutaltam az eletembol)


Reggelizz meg normalisan

Ebedelj normalisan

Aztan ebed utan a legfontosabb Minden egyes nap Legalabb 1 orat sportolj en 1. 30-at Sportoltam meg is latszott mar 2 het utan az eredmenye ;)


Aztan amikor megvolt a Sport...az azt koveto idoszakokban mar csak lightos kajakat fogyassz..vagyis joghurt gyumolcs zoldseg puffasztott rizs..Oh es mindemellett SOK SOK VIZ ...Mindig logjon a kezedben egy kis uveges vizes palack....Aztan ha megbirod inni a zold teat magaban az nagyon egeszseges...En ugy csinaltam mert en sem birtam meginni uresen hogy a szamba vettem egy jo nem mentolos edes ragot gyumolcsoset es azt ragtam mikozben ittam a zold teat...Igy olyan volt mintha gyumolcsos teat ittam volna tuti modszer xd


Szal ennyi es amikor csak teheted mindig legyel a levegon a haverokkal baratokkal...amikor az utcan setalsz ami megint csak mozgas es okorkodol a haverokkal nem is vagy ehes...


Nekem is sikeerult...Ne Fogyozz Valts Eletmodot ;)

2010. okt. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
bocs a helyesiras miatt....Elszoktam a magyartol...XD....Jah a gyors kajat is kifelejtettem azokat is irtsd ki mint egy csotanyt hiszen csak emlekezz ok tettek ezt veled...
2010. okt. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én amikor fogyni akartam, megnéztem hogy étkeznek a profi testépítők. Heti kb. 1kg-t tudsz leadni, vagyis januárig 9-10kg.


Ehhez: heti 3, de inkább 4, legalább 1 órás aerob jellegű mozgás (futás, bicikli, stb.).


Napi 6 étkezés. Igen, 6, viszont egyik étkezésed sem lehet több 300kcal-nál, az ebéd sem. Kerüld a cukros üdítőket (kóla, fanta és társai), a fehér lisztet tartalmazó ételeket (kenyér, zsemle, kekszek, rántások), a zsiradékokat (vaj, olaj, margarin, zsír), cukrokat (asztali cukor, szőlőcukor, fruktóz [ne higgy Norbinak!]).


Mi marad? Sovány húsok (csirkemell, pulykamell, hal), zöldségek (kb. az összes), nem feldolgozott gabonafélék (zabpehely, rozspehely, búzapehely), sovány tejtermékek (zsírszegény túró, zsírmentes [!] 0,1%-os tej). Gyümölcsöket csak mértékkel, mert a tévhitek ellenére hizlalnak.


Nem olyan vészes mint hangzik, én 17 kilót adtam így le anno, és sok mindent sikerült megváltoztatni az étkezésemben hosszútávon. 25/f

2010. okt. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Vegre!!! mar tobb mint 2 eve regisztraltam erre az oldalra es vegiolvastam egy csomo hulyeseget... persze osztottam en is az eszt de legtobbszor csak amultam az emberi butasag hatartalansagan, de most vegre valaki normalis valaszt adott.

sokan (foleg lanyok) felnek ha meghalljak azt a szot hogy testepito de ok valoban ertenek az ebmeri testhez es ha kicsiben de mindent ugy csinalsz mint ok akkor hamar elered a celod.

fogadd meg a tanacsokat amiket kaptal az elozotol es keress ra a temara a neten...millio mintaetrendet es edzestervet talalsz ott amit konnyen felhasznalhatsz te is...ne felj nem leszel akkora mint ok-ahhoz hogy olyan legy meg kene egy par dolog pl. szuszta, deka, propi, wini es meg sorolhatnam (azok akik a temaban jartasak tudjak mirol van szo)

2010. okt. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy valamit örökre kiiktatsz az étrendedből, mert ez a jojo-effektus alappilláre! Ne iktass ki semmit, csak az adagokat csökkentsd és hagyd el a rendszerességet ha mondjuk csokiról van szó.
2010. okt. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 19:56


Hol lehet venni 0,1 %-os tejet? (Napi 1 L-t megiszok 1,5%-ből, ezért kérdezem, akkor inkább azt vennék én is, de még nem láttam ilyet...)

2010. okt. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

OFF:


@17:49

Keress rá: a googleban "Parmalat Light". Ami még esetleg szóba jön, az a Milli 0,5%.


:ON

2010. okt. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Köszi
2010. okt. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
utolsó kommentelőnek azt üzenem h inkább igyon mást, mert az 1,5%-osnak is vízíze van, képzeld el a 0,1%-ost, színes víz...
2010. okt. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!