Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kínszenvedés a fogyókúra....

Kínszenvedés a fogyókúra. Normális ez?

Figyelt kérdés
Úgy érzem,hogy nem élet az ilyen. Nem ehetek azt,amit akarok stb. Nagyon rossz:S
2011. okt. 25. 22:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

mióta csinálod? nekem az első két hétben volt ez. akkor távoztak a méreganyagok és utána sokkal energikusabb, egészségesebb voltam. sokkal nehezebben fáradtam el.

most 10 hete váltottam életmódot, és már súlyt tartok, vagyis néha eszem olyat is, mint régebben, de ma már nem tudnék úgy étkezni... egyszerűen átállt a szervezetem, kisebb adagokat kívánok, egy zsírosabb kaja után fáj a hasam és csokiból is csak 1-2 sor esik jól.

2011. okt. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem minden nap egy fajta kínszenvedés, a hiábavalóság teljes nyomása rajtam van. ezért is járok edzeni, ha fáj valami más, az elmém nyugodtabb.

egyébként el lehet viselni, én sem lettem még öngyilkos. de neked mondta valaki, hogy majd jó lesz? mert akkor hazudtak.

2011. okt. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Én ezért csinálok olyan diétát amiben mindent ehetek :o) és fogyok...
2011. okt. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bocsánat az offért! Kedves utolsó megírnád nekem, hogy melyik diéta az? :-) Előre is köszönöm!
2011. okt. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Harcosok étrendje - de mivel már itt annyiszor le lettem hiurrogva h ez mekkora hülyeség, így inkább nem reklámozom. Tény h szembe megy az egész az általunk eddig ismert dolgoknak, de attól még működik. És tulajdonképpen ez nem diéta, hanem életmód. (és nem utolsó sorban még a kaján is rengeteget spórolok... :oP)
2011. okt. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen kedves utolsó, utána fogok nézni, és szerintem ki is fogom próbálni!:-)
2011. okt. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Még csak most kezdtem el 4 napja.. lehet ez az oka. Csak félek,hogy így valami rosszat teszek magammal. Nem tudok figyleni az órán vagy tanulni. ( bár egyenlőre még ez megy) ijesztő kicsit az új étrend,pedig eszek eleget. Mégis éhes vagyok:/ Főleg,amikor elkezdek enni,akkor piszok nehéz megállni,hogy ne egyek még többet.
2011. okt. 26. 19:43
 8/11 anonim ***** válasza:

én soha nem lehurrogni akartam a harcosok étrendjét, csak nem szimpatikus amikor 1. úgy csinálnak mintha feltalálták volna a spanyol viaszt, holott egyértelmű: ha valaki egész nap zabál, de közben olyan aktív mint egy lajhár, akkor hízni fog. --> harcosok étrendje legalább annyira biztosítja a kalóriadeficitet, mint a 90 napos diéta: semennyire.

2. élettanilag továbbra sincsen alátámasztva, hogy a napközbeni 'alulevés' kimondottan jó lenne. azt, hogy rossz nem írnám rá, mert nem koplal, este pedig minden tápanyagot bevisz a szervezetbe. nekem inkább csak feltűnősködő, de önmagában inkább csak evési szokás, nem pedig étrend (étrendben adott mennyiségekről beszélünk, nem csak élelmiszerekről. harcosok étrendjéből nem tudod neked az adott izomtömegedhez mennyit is kellene enned pontosan)


azért írok, mert ilyesmiket eddig is írtam, de tényleg nem lehurrogásból akartam soha sem! egyetlen téma ahol nem vagyok objektív az a 90 napos baromság, más témáknál azért igyekszem szakmailag korrektül, konstruktívan megközelíteni a dolgot, és normális kritikát írni, ha valamiben kételkedem.

2011. okt. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
miket eszel és mennyit?
2011. okt. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

napi 5x reggelim: vmilyen szendvics igyekszem tk. zsemléől de nem mindig jön össze vagy zabkésa

tízórai: 1 müzliszelet

ebéd: az bármi lehet csak nem 2 tányér

uzsi: mint a tízórai

vacsi: mint a reggeli

eddig 2x voltam futni:)) 1 órát

ja és eddig tartottam a súlyom már lasan 3 éve .. nem sportoltam és volt olyan,hogy megettem 2 zsemlét és 1 tábla csokit egyszerre de olyan nap is,amikor alig ettem vmit.. biztos van ennek hatása már most is látom.. csak nincs akaraterőm... ezt kéne bizonygatni magamnak,hogy végre elhigyjem,hogy fogynom kell

2011. okt. 26. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!