Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyen jó anyagcserém?

Hogy lehet ilyen jó anyagcserém?

Figyelt kérdés
Rengeteg eszem, mostanában kezdtem visszavenni, nem fogyás miatt, mert 169 cm vagyok, és 62 kg szóval nem kell fogynom. Van olyan, hogy megeszek egy fagyasztott pizzát, rengeteg majonézzel, egy óriás Milkát, egy csomag túrórudit, 2-3 protein pudingot, egy nagy zacskó chipset, megiszok 2 Hellt, egy 1 literes gyümölcslevet(ezeket egy késő délután megeszem) és nem hízok egy dekát sem. De pl egy családi jégkrémet is, vagy üveg mogyoróvajat is simán megeszek egyszerre. Sokan nem is értik, hogyan lehet az hogy ennyit eszek, még se hízok. Volt már olyan, aki nem ismert azt hitte terhes vagyok, mert akkoris megettem fél tepsi süteményt, egy üveg savanyú uborkát, meg két óriás kiflit, de úgy hogy előtte egésznap ettem.

febr. 4. 00:39
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*rengeteget
febr. 4. 00:39
 2/15 anonim ***** válasza:
36%
Nem vagy tartós kalóriatöbbletben, ezért nem hízol.
febr. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Ez pont rossz anyagcsere, mert az elfogyasztott ételből nagyon keveset hasznosít az emésztőrendszered, vagy nem bontja fel rendesen, vagy nem szívódik fel rendesen.
febr. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Elmúlhat ez még, ne aggódj. Fiatalon én is vékony voltam, bármit ettem, aztán 30 után egyszer csak elkezdtek felkúszni rám a kilók.
febr. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Fiatalon én is ilyen voltam. És nem is sportoltam semmit sem. Nem lesz ez mindig így, nyugi. :D
febr. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Most még örülj neki. 40+ osan ennek meglesz a böjtje. Fiatalon sokmindent bír a szervezet. 18 évesen simán ledobtam éhezés nélkül sima diétával 20 kilót fél év alatt. Most meg örülök ha havi 3 kiló lemegy.
febr. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szóval egy rakás szemetet meg kell enned, hogy ne legyél éhes, és erre Te azt mondod, milyen jó az anyagcseréd?
febr. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%

Simán lehet tovább is így, 38 vagyok, ennyit ugyan nem eszem, de 165 cm-hez 55kg vagyok. Azt eszem, amit akarok, este pizza, torta, chips, bármi, nem hízom, esetleg 1-1,5 ha tényleg nagyon túltolom hosszabb ideig, de annál feljebb sose megy.

Persze lehet, hogy majd 45 felett változom. Ezt nem tudom még.

Amúgy én sem hiszem, hogy egészségügyi szempontból ez jót jelent, azért egy hormonokat nézetni elmennék a helyedben.

febr. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó és még csak nem is gazdaságos.
febr. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%

Fiatalon ez a normális. Majd akkor flexelj az anyagcseréddel, ha elmúltál 40. :D

Csak mondjuk, ha addig ilyeneket eszel, akkor egyrészt minden bajod lesz idősebb korodra, másrészt hozzászoksz a hízlaló kaják mértéktelen zabálásához, és amikor már belassul az anyagcseréd, akkor el fogsz hízni, mint a disznó.

febr. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!