Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a pocakommal,...

Mit kezdjek a pocakommal, fogyjak-e tovább miatta?

Figyelt kérdés
Pocakos vagyok, amúgy meg vékony. Most járok a fogyásom vége felé, még két kiló lenne a célig. A bordáim még nem feltűnően, de picit elkezdték átsejleni, viszont az a pocak az sehogy nem akar eltűnni. Edzem sokat, szóval amúgy van ott izom is. De akkor is... Ott az a rohadt idegesítő pocak. Viszont túlfogyni sem akarok. Ti mit tennétek? Számokat direkt nem írok, az tévútra vihet, ne is kérdezzétek.

febr. 27. 08:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
58%
Nő vagy? Mert ha igen, azzal remélem tisztában vagy, hogy a nőknek mindig lesz egy kis pocakjuk, mert nők... Ez biológia. Azt nem fogod tudni leadni. A fogyást pedig ne kilógban mérd, hanem mindig centiben.
febr. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Nő vagyok, igen. Azért láttam én már lapos női hasat. :)

Nem a kilókkal foglalkozom elsősorban. Van egy okosmérlegem, a testzsírszázalékot figyelem.

febr. 27. 13:30
 13/24 anonim ***** válasza:
0%
Húzd be a pocakod ha zavar. Nem kell nagyon erőlködni, ha ülsz, eszel, sétálsz stb és eszedbe jut, akkor húzd be. Egy idő után hozzá lehet szokni és észre sem veszed, hogy behúzod. Még egyszer mondom, nem kell erőlködni!
febr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
52%
nincs gerincferdulesed? azon lehet javitani
febr. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
51%
12-es, igen, és azok a nők akiknek "fullba lapos" a hasuk 99%-ben éheztetik magukat VAGY túlmozognak, de nem egészségesek.
febr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Mondjuk épp csak azt nem írtad, mennyi kiló és centi vagy, mert én is "hasasnak" nézek ki az 50 kilómmal, ugyanis nincsen izmom, ami formát adna.
febr. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

13 attól még nem lesz a hasam kisebb


14 nincs gerincferdülésem


16 Direkt nem írtam és nem is fogom, mert akkor pontosan tudom milyen válaszokat fogok kapni. Edzek sokat, de még csak 3 hónapja.

febr. 27. 19:47
 18/24 anonim ***** válasza:
láttál pocak nélküli nőt, Igen 18-éves korukig a modellek meg a tv-ben,meg a montázsokon de amúgy nem.Menj ki egy strandra vagy elég végig menni az utcán már jön a jó idő. Látszik a has a stb....
febr. 28. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Ha direkt nem írsz számokat, oke, a te dolgod. De akkor ne is várj érdemi választ. Így mire válaszoljunk?😁
febr. 28. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Saját esetemhez hasonlóan lehetséges valamilyen jóindulatú vagy lappangó betegség és akkor a fogyás nem használ. Nekem haspuffadásom van egy gyerekkori elbaltázott gyógyszerezés miatt, a gyógyszert betiltásra került. Én megtudtam ezt 14 évesen és k.b. 14 év tartósságot jósolt az orvos a puffadásomra. Hát kérlek szépen, fogytam, híztam, tavaly nyáron még jobban lefogytam, a pocakom nagyon haloványan megmarad mindenképpen. Mert nem is classic zsír. Edzés pedig sajnos nem marad rajtam, mert kevés húsfélét eszek. elfogadtam magamat így és párom igazából szereti a pocakomat. :-) Különben csontvékony lennék én is és a sok fogyástól az arcom eléggé elvékonyodott. Nincs már hová fogynom és a pocak itt van.

Érdemes lenne megnézetni, hogy valami hasonló lapul-e ott.


35/F

febr. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!