Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a pocakommal,...

Mit kezdjek a pocakommal, fogyjak-e tovább miatta?

Figyelt kérdés
Pocakos vagyok, amúgy meg vékony. Most járok a fogyásom vége felé, még két kiló lenne a célig. A bordáim még nem feltűnően, de picit elkezdték átsejleni, viszont az a pocak az sehogy nem akar eltűnni. Edzem sokat, szóval amúgy van ott izom is. De akkor is... Ott az a rohadt idegesítő pocak. Viszont túlfogyni sem akarok. Ti mit tennétek? Számokat direkt nem írok, az tévútra vihet, ne is kérdezzétek.

febr. 27. 08:23
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

18

Én azért törekszem a tökéletesre. :) Tudom hogy nem leszek az, pláne így 40 évesen, de szeretnék minél közelebb lenni hozzá. És amig a testzsírszázalékom és a testtömeg indexem is az egészséges határon belül mozog, addig nem látom be, hogy ez miért lenne gond. :)


20

Nem hinném, ez egyértelműen nem puffadás, hanem zsír. Azért gondolom, mert van egy kics "oldalszalonnám" is. :D Tudod, az a kis háj ami ki szokott buggyanni a lányoknak csípőtájékon a szűk farmerekből. :)


De mindegy is, most úgy döntöttem hogy még fogyok 1-2 kilót, menjen le a mradák zsír. Ezután úgyis tömegelnem kellene az izmosodáshoz, ha jól lefogyok, legalább bátrabban fogom csinálni, nem fogook azon aggódni hogy túlzottan sok zsírt szedek vissza.

febr. 29. 10:57
 22/24 anonim ***** válasza:
Nőre nem való deszka has, sem nem szexi, sem nem egészséges! Ezzel együtt is lehetsz persze fitt, de minden további felesleges szócséplés.
febr. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Szerintem meg ízlés dolga hogy szexi-e vagy sem. És amíg minden adatom az egészséges határon belül van, addig szabadon garázdákodhatok a kilóimmal. :)
febr. 29. 13:22
 24/24 anonim ***** válasza:
Kérdésedre a rövid válasz: ne! ;)
febr. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!