Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a szüleim nem...

Mit tegyek, ha a szüleim nem engedik, hogy fogyjak?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, 166 cm és 56 kg.


A szüleimmel élek, és amikor nem eszem lisztet/ cukrot/ zsíros ételeket, jön az, hogy jaj de még fejlődő szervezet, jaj biztos az interneten látta ezt a hülyeséget, satböbbi satöbbi.

Ha ezután is ellenkezem, hatalmas jelenetet rendeznek, és szó szerint belémerőszakolják az ételt. Mielőtt bárki írná, nem, ez nem egy kifogás a fogyás és az egészséges táplálkozás ellen, mert én tényleg szeretnék egészségesebb és karcsúbb lenni. De hogy tehetném meg, ha egyszerűen a szüleim nem teszik lehetővé?


Igaz, nem csak akkor eszem, amikor velük együtt vagyok, de legtöbbször igen. Amúgy is, amikor hazaerek, egyébként is kötelező ennem velük, mert "különben nem eszem semmit".


Nyomják belém az egészségtelen ételeket, es így lehetetlen akár egy dekát is fogyni.


Próbáltam velük beszélni, de nem jött össze.


Most mi legyen?



márc. 2. 14:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
33%
Nem a diéta meg nem valósulásába fog belebetegedni, okoska Blut, hanem a diéta megvalósulásába betegedne bele!
márc. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
84%

Neked nem kell fogynod, jó a súlyod.

Én valóban túlsúlyos kamasz voltam, 15 évesen 172/80 kg, és így nem engedtek semmit, na az gáz volt.

Tedd össze a kezed, hogy normális vagy és vigyáznak rád a szüleid.

márc. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
80%
Ha mindenáron fogyni akarsz, akkor sportolj.
márc. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
27%

Anyádék kövérek?

Mert az ilyenek hiszik, hogy minden tőlük vékonyabb éhezteti magát és tömik az általad felsorolt zsíros, cukros cuccal.

márc. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
51%
Ha nagyon akarod igyis úgyis megoldod hogy fogyj, én is ilyen voltam aztán mikor sikerült megoldanom nagyon megbantam. Te is megfogod mert pont jó vagy így.
márc. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
80%
Egyáltalán nem kell fogynod, ha csinosabb akarsz lenni, akkor inkább sportolj. Az ember lánya nem attól csinos, ha gebe. A karcsúság meg nem testsúly, hanem testalkat függvénye, ha valakinek homokóra formája van, az karcsú, ha nincs neki, akkor maximum vékony lehet. Ld. [link]
márc. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
86%
Igazuk van. Ha nem vagy elégedett magaddal, az azért van, mert nincs rajtad semmi izom. Kezdj el súlyzós edzést, egyél sok fehérjét, és évek múlva jobb lesz.
márc. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Senior Séf ***** válasza:
58%
Az isten áldja meg a szüleidet. Sok ilyen kellene.
márc. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
38%

BMI szerint pontosan tökéletes a súlyod. Ha hasat látsz, akkor fejben van gondod vagy egyéb problémád van. Én például hiába vagyok BMI szerint túl sovány, egy gyógyszer haspuffadást okozott és 15 év orvosi jóslás ellenére sem tűnik el már soha. Próbálj meg edzeni, de erre a kilóra diétázni nem szabad! Illetve mit tartasz egészségtelen ételnek szüleidtől? Lehet, hogy azt is csak te gondolod rosszul.


35/F

máj. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
57%
19: Like!
máj. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!