Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha éhes vagyok?

Mit csináljak ha éhes vagyok?

Figyelt kérdés
Enni ugye sajna nem lehet nem fér bele

márc. 5. 19:39
1 2
 11/20 anonim válasza:
91%
Nem azért kötnek beléd a válaszolók, mert csokit ettél vagy energiaitalt ittál. Az a bajuk, hogy nagyon kevés kalóriát ettél ma, nem csoda, hogy éhes vagy. Nem kell "zabálni", de egy kevés vacsorát tényleg ehetnél. Tortilla hússal, zöldséggel, vagy csirke salátával, esetleg alma/banán mogyoróvajjal, stb.
márc. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
87%
"Aztán ha most ennyit ettem akkor mi van? Nem is tudok zabálni, mint egyesek!" De itt senki sem beszélt arról hogy zabálni kell. Azt írtad éhes vagy, és de nem fér bele a keretbe. A kedves kommentelők pedig megírták, hogy nem csoda hogy éhes vagy, mert túl alacsony a kereted. Keveset eszel, ezért éhes vagy, szóval a "mit csináljak" kérdésre az az egyetlen létező válasz, hogy egyél. Nem tudom itt milyen más megoldást vársz.
márc. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
57%
A 12-es válaszoló vagyok, nekem az volt az első válaszom, a többit nem én írtam. Nem tudom, mivel bántottalak meg, segíteni szerettem volna.
márc. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
72%

"Kivagy, ha éhes vagy."


Senki nem akart neked rosszat, sőt, ponthogy jót akart mindenki. Egyél valami és rögtön lenyugszol.

márc. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
47%

De még nincs vége a napnak, tehát ehetsz még ma. Valószínűleg pont az éhségtől vagy ilyen ideges. A kismalac pedig nem a testalkatodra utalt, főleg, hogy vélhetően sovány vagy, hanem egy vicchős. Pont olyan, mint te. [link]

Szóval hány centi és hány kiló vagy?

márc. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
45%
Az indulatos hozzászólásaid minket igazolnak, kérdező. Kezeltesd az evészavarodat, mert ez már nem csak arról szól, hogy éhes vagy.
márc. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
0%
Igyál meg egy sört.
márc. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
57%
Ez mind nincs 1000kalória...Minimun 1400kell.Egyél még valamit.
márc. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
55%

Energiaitalból és az ilyen dolgokból ne igyál cukros változatot, mert tök felesleges üres kalóriák.


Egyél normálisan, normális mennyiségben és fogyassz el fél liter vizet evés előtt és evés után.


Sőt, sokszor ha éhség érzeted van, akkor erre van egy olyan taktika, hogy igyál meg fél liter vizet és várj egy fél órát, ha nem múlik el az éhséged, akkor egyél, ha elmúlik akkor ne.. így elkerülhető a felesleges étel bevitel is.


Viszont legalább 1500-1700 körül kell ennie, még egy kis termetű nőnek is, kevesebbet ne egyél, mert egészségtelen!

márc. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#19 kistermetű nőként nekem 1400 kcal a fogyásom. Szóval azért az 1500-1700 nem igaz. Gondolj bele 151 cm, 65 kg, heti két edzés. 1700 konkretan a sulytartási kaloriam
márc. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!