Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért hisznek még mindig...

Miért hisznek még mindig annyian a helyi zsírégetésben?

Figyelt kérdés

Miért gondolják még mindig sokan, hogy a kalóriabevitelt figyelmen kívül hagyva, az adott testrészre való edzés annak a helyi fogyásához vezet? Még mindig erről szól itt egy csomó kérdés, és jönnek rá a válaszok, amikben bátorítják is, hogy igen, ez így jó lesz.

Miért fogják fel olyan nehezen, hogy ez nem így működik?



márc. 30. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert amikor kritikát kapnak mástól vagy épp saját magukról (nagy a hasam, vastag a combom... stb.) a többi testréstükkel nincs baj, ezért azt gondolják ez is olyan, mint a szoborfaragás, hogy csak az adott részt kell tökéletesíteni.

Én már nem is válaszolok az ilyen jellegű kérdésekre, mert már elegem van a magyarázásból, és a kérdezőnek úgysem tetszik az igazság.

márc. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mert sokkal egyszerűbb azt hinni hogy napi 100 felüléstől kockás hasa lesz az embernek, mint azt megérteni, hogy ez teljes életmódváltást igényel.

Plusz nagyon sok “edző” meg “influencer” reklámoz sajnos helyi zsírégető gyakorlatokat, ne adj Isten tablettákat egy kis nézettségért meg pénzért.

Én azt sem értem hogy a fogyasztó csodakapszulákban miért hisznek még ennyien? Gondolják hogy ha bármelyik működne akkor lennének még túlsúlyos emberek?

márc. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert vannak olyanok, akik nem szeretik "képezni" magukat. Egyszerűbb, ha nem nekik kell utánanézni a dolgoknak, hanem ha valaki ígéri a phaszságot.
márc. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!