Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit érdemes reggelizni?

Mit érdemes reggelizni?

Figyelt kérdés
Lehet hogy volt választ erről, de megkérdezném, hogy reggelin mit nem szabad enni, vagy mit érdemes enni, hogy több energiám legyen, de ugyanúgy jó a fogyáshoz is?
márc. 30. 20:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
45%
Bármit ehetsz, ami belefér a kalóriakeretedbe. Nincsenek hízlaló vagy nem hízlaló ételek. Ehetsz te zsíros kenyeret is, csak akkor keveset. Azért érdemes egészséges ételeket enni inkább, mert azokból többet ehetsz és eltelítenek, lassabban szívódnak fel. Ilyenek a teljes kiőrlésű pékáruk, sovány húsok és a zöldségek pl.
márc. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha benyomsz két lekváros fánkot egy bögre kakaóval, az már úgy 1000 Kcal, és két óra múlva éhes leszel. Ez pl eléggé akadályozza a fogyást, mert egy ilyen reggelivel tuti túl sok kalóriát fogsz bevinni.
márc. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Legalább 30 g fehérjét egyél meg, de minél több, annál jobb.


A fehérje tovább eltelít, mint a szénhidrát, és a zsír, ráadásul, a tested több energiát is éget annak elégetésével.


Görög joghurt gyümölcsökkel és magokkal, tojás alapú ételek zöldségekkel stb. pont jó lesz.

márc. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
értem most már, hogy reggelire kell megfelelő fehérje
márc. 31. 01:09
 15/16 anonim ***** válasza:
37%
Este már csak fehérjét egyél zöldséggel.
márc. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
41%
Tojást egyél, kenyér nélkül, csak zöldségekkel (tehát ne gyümölcsökkel). A kalóriaelméletet most már sokan dőntögetik, és én is azt tapasztalom, hogy nem igaz. Én pl szalonnával, tepertővel fogyok. Nem tudom, hány ezer kalóriát eszem meg, de nagyon sokat, mégis fogyok. Mert nem viszi föl a vércukrot. Ellentétben a kenyérrel és a zabpehellyel.
ápr. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!