Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha valakinek egyszer már...

Ha valakinek egyszer már kialakult a pocakja, akkor vissza lehet még kockás hasig fogyni?

Figyelt kérdés
Gyógyszert kell szednem, ami miatt feljött rám kb 10 kiló. Szeretném leadni, és szeretném, ha eltűnne a hasam.
márc. 31. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Igen, lehet. A gyógyszer mellett is le tudsz fogyni, csak lehet, hogy nehéz. Olyan gyógyszer nincs, ami mindenképp hizlal, de olyan van, ami jó étvágyat csinál és rendkívül könnyű elhízni mellette. Ezt azért írom, hogy ha le akarsz fogyni, de szedned kell a gyógyszert, akkor se keseredj el, nem lehetetlen.
márc. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Persze
márc. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
78%
Igen, nekem kockásabb lett, mint valaha volt. De ez szerintem elsősorban alkati kérdés.
márc. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Vissza lehet fogyni ha már nem szeded a gyógyszert. Amíg szeded hízni fogsz.
ápr. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, 25 éves koromig sosem volt kockás hasam, aztán 2 év alatt telezabáltam magam, és híztam vagy 15 kilót.

Kalóriaszámláló segítségévél egy év alatt lett kockás hasam

ápr. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!