Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyet ehetek? Ez volt ma az...

Ilyet ehetek? Ez volt ma az ebédem egy nagyon kevés tésztával és a vacsim is, tészta nélkül.

Figyelt kérdés

Ez mennyire "diétás"? Annyit tudni kell, hogy mi a tejszín helyett natur joghurtot adtunk hozzá. Baj ha ma ilyet ettem? Úgy saccra mennyi kalória lehet egy adagba? Tudom, tészta nem kellett volna... :S


Hozzávalók

(4 fős adag)


2 (fél) csirkemellfilé (kb. 32-33 dkg volt)

1 ananászkonzerv

fehérbor

2 evőkanál olaj

2 dl tejszín

só, fehérbors

1 teáskanál citromlé

liszt


[link]


2010. okt. 27. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
kcal.hu, ha már a matek sem megy ....google meg a barátod
2010. okt. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Szóval -

2 (fél) csirkemellfilé (kb. 32-33 dkg volt) Ezzel semmi baj,, tök diétás.

1 ananászkonzerv - cukrozott sz@r, jó hogy nem csokit főztél bele..(kb. ugyananyi kalória sajnos, a sima ananász viszont segít zsírt égetni :))

fehérbor (napi 1 deci jót tesz a szívnek, a hájnak viszont nem, hisz a cukor erjed benne etil-alkohollá)

2 evőkanál olaj - (szükséges rossz, no comment, ha sütni akarunk, kell. De azért ne tocsogjon..)

2 dl tejszín (Ezzz.. szóval ez nem az, tömény zsír sajnos)

só, fehérbors (ez semmi, a só meköti a vizet, ettől hízhatsz ha túlzásba viszed, de nem hájban csak vizesedsz, a bors meg tök jó :))

1 teáskanál citromlé (kaja után egy pohár citromos víz jó fogyi ideje alatt, szóval ezt ne is nézd)

liszt (hab a tortán, fehérlisztet kerüld, tömény CH).


Összegezve ez egy egyáltalán nem diétás kaja, de ha ízlett (remélem :D) akkor váljék egészségedre. Mozogj holnap kicsit többet és simán jó leszel :) Ne foszd meg magad az ilyen élvezetektől, én ma pl 4 db töltött tojást ettem, meg reggelire Norbi somlóit, meg még hagymás resztelt májat és 6 almát. Jó i? :D Az egyik almát pl fél 10kor este ettem jó szokásomhoz híven, és eddig még ezzel az étrenddel nemhogy híztam, de fogytam is (minden nap kb ennyit eszek és így).

De heti 3 karateedzésem van:)

2010. okt. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
második a koplalás szar dolog ám....és te azt csinálod
2010. okt. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!