Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért fáj az embereknek ha...

Miért fáj az embereknek ha valaki fogyókúrázik?

Figyelt kérdés

Végre sikerült leadnom a felesleges kilókat,de dicséret helyett kb beszolasokat kapok csak.

"Mostmár ne fogyjal tovább"


"De csúnyán vekony vagy" (konkrétan 168/59vagyok, szóval a normál bmi legkozepe majdnem)


"Egy életed van, minek gyotorni magad? (Nekik az a gyotres, hogy konkrétan semmi kaját sem vontam meg magamtól, szimplán nem zabálok annyit)


Kb normális dicseretet, hogy ennyi akaraterom van és jól nézek ki,alig kapok. Miért jobb az embereknek ha megint 70kilos leszek és feszül rajtam minden ruha? Miért kell beszolni?

Konkrétan az az érzésem, hogy nálunk Magyarországon az a szokás, hogy kondérnyi adagokat kell enni egyszerre meg elfolyni,mert az a normális...


máj. 13. 05:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%

Irigyek rád, mert neked volt akaraterőd, tettél azért, hogy lefogyj, és most a változásoddal szembesítetted őket saját gyengeségükkel. Ezért inkább negatívat mondanak rád, hátha lelkiismeretfurdalásod lesz, visszahízol, és olyan leszel újra, mint ők.


Gratulálok, hogy elérted a célodat. ☺️

máj. 13. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
17%
Tanulság: nem mondani el senkinek, csak csinálni. Ha szép fokozatosan fogysz le tán észre se veszik.
máj. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
15%
Mert azt hiszik hogy az egeszseges suly az atlagsuly. Magyarorzsagon viszont ez nem igaz mert az atlagember kover. Szoval csak jot akarnak
máj. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ők nem fognak leállni, amíg hagyod magad. Itt csakis te szabsz határt a beszólásoknak és ezek szerint még nem tetted meg. Asszertív kommunikációval, vagy ha kell, határozott fellépéssel befogják a szájukat. Egy életed van. Ne alázkodj meg senkinek.
máj. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%

Furcsa ez, nálam pont ellenkezőleg van. Csak kis súlyból fogytam, 60-ról 52-re. Azok is észreveszik akiknek nem is meséltem, és mindenki megdicsér hogy milyen csinos vagyok. :)

Lehet nagyon más a közegünk.

máj. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
2# nem mondom én senkinek, látszik hogy fogytam
máj. 13. 08:52
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Eleve toxikus emberekkel veszed magad körbe. Jobban érzik magukat attól, ha visszarántanak a maguk szintjére.
máj. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Rossz körökben mozogsz. Látod, 5-ösnek mennyire más a tapasztalata ugyanilyen helyzetben.
máj. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Metionin ***** válasza:
100%
Aki ilyeneket szól be, az általában maga is szeretne fogyni vagy más módon javítani a kinézetén, csak nincs meg hozzá az elhatározás. Irigyek.
máj. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én is azt gondolom, hogy nem jó közegben vagy. Engem dicsérnek a fogyás miatt. Aki ilyeneket mond, attól tarts távolságot.
máj. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!