Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Update termékeket honnan...

Update termékeket honnan tudnék rendelni netről?

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 16:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de felesleges is. Én Norbival fogytam, de sose vettem drága cuccokat. A hagyományos élelmiszer is megfelelő, csak jól kell összeválogatni.
2010. nov. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Engem főleg az édességek érdekelnek,abból meg nehéz válogatni :(
2010. nov. 2. 16:34
 3/15 anonim ***** válasza:
Pfff lefogytam úgyhogy semmi norbis cuccot nem vettem, édességgel amúgy se akarj fogyni, saját magaddal tolsz ki
2010. nov. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Terhes vagyok,és kívánom az édességet...légyszíves csak az válaszoljon,aki tud is érdemben válaszolni.Kioktatásra nincxs szükségem második.
2010. nov. 2. 16:51
 5/15 anonim ***** válasza:
24%

Persze, bár tudod jobbat tenne neked a kioktatás, minthogy ilyesmikre pazarold a pénzed, dehát te tudod, viszont én szégyellném, ha anya létemre azon törném a fejem, hogy milyen terméket vegyek, csakhogy ne hízzak

az már téged nem érdekel, hogy mesterséges az egész és halvány gőzöd sincs, hogy miből készül és hogy milyen hatása lesz a gyerekedre, de a lényeg, hogy a te segged nehogy hízzon 2 méretet

Gratulálok, ahelyett, hogy gyümölcsöt ennél hamár édeset kívánsz, meg jó kakaótartalmú csokit(ami egészséges is), te tömni akarod magadba norbi hülyítő termékeit

2010. nov. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
akkor inkább nem szólok.
2010. nov. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Gratulálok 17.20-as!!!Igazi jó magyar szokáshoz mérten fröcsögtél egy sort nekem,remélem örömödet lelted benne.Nos akkor elárulom neked,nem mintha közöd lenne hozzá,de ezekszerint itt a gyakorikérdéseken el kell mesélned az egész életedet ahhoz,hogy ne huzigáljanak meg,és még választ is kapj a kérdésedre.A cukorterhelésem rossz lett,és diétán vagyok.Iszonyatosan kivánom az édességeket,azon belül a süteményeket,azon belül a norbi féle meggyes süteménnyel szemezek.Orvosom mértékkel nem tiltotta meg.

A seggem pedig köszöni szépen jól van,a pénzemért/pénzünkért meg keményen megdolgoztunk,szégyellni nem fogom,hogy van annyi,hogy ilyenekre (is) költsem.

Egyébként elárulom (bár gondolom meghatni nem fog ez sem) hogy életemben nem sportoltam,nem diétáztam,mert genetikailag vékony vagyok,de hogy megnyugtassalak gyermekem jóléte felől,30 hetesen már 9,5 kg hízásnál járok,csöppem pedig makkegészséges.

Neked is annyi szépet és jót,mint viszont....

2010. nov. 2. 17:31
 8/15 anonim ***** válasza:

Rendelés esetén a minimális rendelési érték 1500 Ft. kell, hogy legyen. 8000 Ft-nál nagyobb összegű megrendelés esetén a kiszállítás díjtalan Budapesten.


15.000 Ft-nál nagyobb összegű rendelés esetén a kiszállítás díjtalan vidéken.

8000 Ft alatti rendelés esetén 850 Ft a kiszállítási díj.


Budapesten:

Normál kiszállítás: Munkanapokon 8:00-17:00 óra között.


Az ügyfélszolgálatot munkanapokon 8 és 16 óra között a 06 /40/ 466-466 telefonszámon érheted el. A megrendelt árukat kiszállításkor kell fizetned.


Üdv

17:20 voltam

2010. nov. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Bocsi..nem kioktatni akarlak, de terhesen nem ajánlott Norbi termékeit, főleg az édességeket fogyasztani.

Tényleg nem kötekedni akarok.

2010. nov. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Utolsó,miért nem????Hol olvastad/halottad?


Az a baj,hogy nekem nagyon "szárazak" a diabetikus édességek,ráadásul ha én csinálok süteményt,ahhoz is kell édesítő,szinte mindenhez,sőt még nagyobb adag is.Próbálom kiváltani ezt az édességmániát turmixolt gyümis joghurtos magam keverte finomsággal,de egyszerűen a sírás kerülget ha belegondolok,hogy még meddig nem ehetek édességet.Néha a párom hoz diabetikus sütit a szomszéd városból,na de mégsem küldözgethetem állandóan olyan messzire....Mindig is nagyon édesszájú voltam...biztos ez lett a vesztem :S

2010. nov. 2. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!