Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Update termékeket honnan...

Update termékeket honnan tudnék rendelni netről?

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 16:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"én szégyellném, ha anya létemre azon törném a fejem, hogy milyen terméket vegyek, csakhogy ne hízzak"

Ja, hogy utána megkapja TŐLETEK, hogy mennyire igénytelen, hogy nem vigyázott, és hogy önámító, hogy a terhességre hivatkozik... Mert ez szokott itt menni.

Olyan szánalmas ez az egész oldal, hogy hányni tudnék sokszor a válaszolóktól...

2010. nov. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Sajnos kérdező... kívánod vagy nem, sem diabetikus sem norbis édesség nem ajánlott terhesség alatt. Nem azért, mert édes és "nő a segged" (idézőjelben!). Azért, mert az édesítőszertől édes, ami nemcsak neked árt (te felnőtt vagy, el tudod dönteni, bevállalod-e, hogy ártasz magadnak), de a babának is, neki pedig nincs választása.

Nem tudod, milyen édesítőt használnak és az hogyan hat, lehet, hogy nincs bizonyíték arra, hogy árt, de az ellenkezőjére sincs. Én biztosan nem kockáztatnék, de te tudod... Nem azt mondom, hogy nem ehetsz meg szombat délben 1 szelet diabetikus sütit. Valószínűleg az nem fog ártani. DE... nem lehet napi szinten ezen élni, minimalizálni kell az édesítő mennyiségét, elkerülni, amit el lehet.

Lehet mondani, hogy de a cukorbetegek is... igen, mert nincs más választásuk, ha cukrot esznek, meghalnak, legalábbis olyan szövődményeik lesznek, amibe belehalhatnak.

Neked pár hónapról van szó, és a gyermeked egészsége a tét.


Amúgy, minél több édességet eszik az ember, annál jobban kívánja, ez egy mechanizmus, keress rá a neten a cukorfüggőségre. Ha néhány napig/hétig meg bírod állni, hogy nem eszel, már nem fogod annyira kívánni.

2010. nov. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Remélem, ezt nem vetted kioktatásnak, mert nem ez volt a célom.
2010. nov. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Kedves előző:Nem vettem kioktatásnak,de nem is kellett volna ezt megjegyezned sem :) a normális véleményekkel nincs gondom,és amit te leírtál,az teljesen korrekt magyarázat volt,nem egy "hű,de felelőtlen vagy" Egy terhes nőnek ilyet mondani nagyon fájdalmas,pláne ha nem is igaz.Úgy döntöttem lemondok az édesítőszeres dolgokról.Köszönöm a válaszod.
2010. nov. 4. 14:54
 15/15 anonim válasza:

Ennyi baromságot!

Terhesen nyugodtan ehetsz norbi cuccokat, az írja hogy nem aki nem ismeri. Én nagy híve vagyok,de hozzánk van közel norbi bolt.

Tudsz rendelni norbi.hu-n, a teletál szállítja az ebédet, szállításnak nincs költsége. Minden nap van süti, palacsinta!

2010. nov. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!