Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék 10 kg-ot?...

Hogyan fogyhatnék 10 kg-ot? 170 cm vagyok és 51 kg naponta 300 kcal körül eszek és azt is gyümölcs-zöldségböl és minden nap tornázok 45 percet és úszni járok hetente egyszer mit csináljak még,?

Figyelt kérdés
2009. jan. 10. 09:53
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
A 14:20-as és a 20:21-es válasz írója vagyok!!! Még annyit, hogy... "beszélgetni kéne anyuddal dolog", hát nem tudom, normális esetben az anya észreveszi, ha a lányának baja van, persze nem minden szülö ilyen, mert az én pl-ban is azt mondta az anyuka, hogy semmi baja a lányának (vagy lehet, hogy ezt is csak úgy mondta a csaj), ne de remélem értitek mit akartam ezzel kapcsolatban..., mikor én is kevesebbet eszek anyum nekem is mondja, hogy nehogy túlzásba vigyem... vagy csak engem féltenek ennyire???
2009. jan. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Normális esetben észreveszi, igazad van.Ebben az esetben nem vette észre, ezért írtam, hogy beszélgessen vele.Úgy látom felesleges azt írni, hogy milyen következményei vannak a szándékos koplalásnak, ő úgyis másképp látja ezt a kérdést és önmagát.Bár valószínűleg beszélgetni sem fog erről a szüleivel.Reménykedjünk, hogy az édesanyja kiszúrja még időben...
2009. jan. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Beírtam a mostani, fogyás előti adataidat egy BMI testtömeg-index kalkulátorba. Tessék, az eredmény:

Az Ön testtömeg-indexe alacsonyabb a normálisnál. Ha ez csak kisebb mértékű, talán még előnyösnek is látszik, hiszen a karcsúság sok férfi szemében vonzó. A modellek képviselte, szinte kóros soványság azonban nem egészséges, az ő testtömeg-indexük legtöbbször jóval 18 alatt van, amely már középtávon is egészségügyi kockázatot jelent!


Nyilván Ön is tudja ezt magáról, netán ismerősei is felhívták a figyelmét arra, hogy érdemes lenne pár kilogrammot magára szednie. Természetesen elképzelhető, hogy génjeinek, csontozatának köszönhetően Ön alapvetően ilyen alkat, de érdemes tudnia, hogy a táplálkozással összefüggésbe hozható betegségek kockázata az Ön esetében nem alacsonyabb, sőt magasabb, mint a normál testtömeg-indexű embereké.


A túlzott soványságot táplálkozási zavarok, anorexia nervosa, étvágycsökkenés is okozhatja, ezen esetekben mindenképpen forduljon szakorvoshoz. Amennyiben az elmúlt fél éven belül hirtelen súlycsökkenésen esett át, keresse fel háziorvosát!


Ha csak kevéssel van a normál testtömeg-index alatt, nem is érdemes különösebb figyelmet fordítania rá - a női hormonális változások miatt néhány éven belül valószínűleg a normál tartományba kerül át. Azonban jelentősebb fokú soványság esetén gondoljon a súlynövelésre: a nők érzékeny hormonális ciklusát megzavarhatja a kelleténél alacsonyabb testsúly. Ez akár a fogamzóképesség zavarához is vezethet. A hatékony, nem zsírpárnákat növesztő hízás alapja a kiegyensúlyozott vegyes táplálkozás mellett a nem megterhelő, de rendszeres mozgás, például aerobic, kerékpározás vagy az úszás.

Az eredmény 17,65 lett, 18tól mondják normálisnak.

És így akarsz fogyni 10 kilót, mert szerinted van rajtad felesleg?


Adjak értelmes tippet??


FORDULJ PSZICHOLÓGUSHOZ, MÉG MIELŐTT A NYILVÁNVALÓ TESTKÉP-ZAVAROD A HALÁLBA HAJSZOL!!!!!

2009. jan. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos azt kell mondja igazuk van azoknak akik anorexnek tartanak. Ha még nem vagy ezzel tisztában nagy a baj. TUDOD EBBE BELE IS LEHET HALNI.

300kcal naponta az éhenhaláshoz asok az élethez kevés.

2009. jan. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értelek...jómagam 171 cm vagyok és 76 kg. Nem érzem magam kövérnek, inkább nagyon is nőiesnek. Szép formás mellem és popsim van. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy neked hol van felesleged....
2009. jan. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
nem értem meg hogy hogy tudtok ilyeneket mondani :( télleg van feleslegem és ha nem segitetek hát akkor majd én segitek magamon
2009. jan. 11. 12:46
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

Fogyózzál nyugodtan, egyél 300kalóriát egy nap, sanyargasd a tested, aztán jól tönkrevágod az egész szervezeted, és a hormonjaid, és majd emiatt képtelen leszel gyereket szülni...

na majd akkor bánod meg, hogy nem hallgattál az itt válaszoló jóakarókra.

2009. jan. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
85%
bazzz... NÉZD MÁR MEG AZT A KURV@ VIDEOT ÉS GONDOLKOZZ MÁR EL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TE IS OLYAN AKARSZ LENNI????? NE CSINÁLD MÁR.... BAZZZ...
2009. jan. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
ne fogyokúrázz!!!!! NEEEEEEEE!!! nemszabad!!! nézdmár meg azt a videót!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. jan. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
63%
-.-
2009. jan. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!