Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Na mégis hogy? (10 kiló...

Na mégis hogy? (10 kiló felesleggel)

Figyelt kérdés
Hogyan fogyózzok már mindent hallottam ezt edd ,ezt ne,de mégis,ez jó,ez hazugság, ez átverés..ááá na most mégis hogyan fogyózzak? milyen mozgás a jó? milyen étrend?
2010. nov. 14. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Én semmiképp nem mennék konditerembe,szerintem rengeteg friss levegő,bicikli,séta,úszás,szauna,és persze,sok-sok gyümölcs.Már ez is segíteni fog.:)

Sok sikert!

2010. nov. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok mozgas,protein-gazdag etrend (azaz sovany hus,halak,sovany tejtermekek),sok zoldseg,gyumolcs (banan,datolya,fuge csak mertekkel!) teljes kiorlesu pekaru foleg delelott,oliva olajjal tanacsos fozni. keruld a feher lisztbol keszult termekeket,kekszeket,cukros sutiket,lekvarokat,chipset es sultkrumplit. a nass hizlal a legjobban,nem a rendes kaja. napi 3 foetkezes es kozte is tizorai es uzsonna.
2010. nov. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Amikor ruhát veszel, akkor mit csinálsz? megkérdezed az ismerőseidet, vagy felpróbálod a ruhát?
2010. nov. 15. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenki sajàt maga donti el hogy hogyan akar lefogyni bàrki bàrmit is mond. De az biztos hogy csak ugy érheted el a fogyàst ha tényleg akarod és teszel is érte.
2010. nov. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne fogyókúrázz, hanem válts életmódot. Ez mindig segít. Napi 5x étkezés, teljes kiőrlésű gabona, sovány tejtermék (túró, natúr joghurt stb.)és sovány hús, tojás, zöldség, gyümölcs. Fehér lisztes, bő olajban sült és/vagy hozzáadott cukrot tartalmazó kajákat felejtsd el. Kerüld a készételeket is. És persze sok mozgás. Bicikli a legjobb szerintem, rólam 25 kiló ment le vele. De bármilyen testmozgás jó.
2010. nov. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!