Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan? Mit kéne sportolnom?...

Hogyan? Mit kéne sportolnom? Mit kéne ennem? 15/L

Figyelt kérdés

Sziasztok! 15 éves lány vagyok, 163 cm és 63 kg.

Ma mértem meg..65 kg voltam.

Mennyit kéne fogynom, hogy csinos legyek..feszes legyen a hasam.. a combom..mindenem.

Mindenki véleményét szívesen meghallgatom.

Sűrgős lenne a fogyás, persze várok, ha nagyon kell.

Csak normális érthető, segítőkész válaszokat.


a másik kérdésem.

A pattanások függnek a testi hogylétemtől?


2010. dec. 4. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem eszel valami egészségesen, és attól ekkora a súlyod (bár sztem ez nem olyan sok de ehhez én nem értek), akkor igen, pattanások is keletkezhetnek a helytelen táplálkozástól.
2010. dec. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Háát..azért köszi:)
2010. dec. 4. 19:12
 3/5 anonim válasza:
azt hogy csinosabb legyel nem tudom hogy erheted el, marmint hogy pontosan milyen modszerrel/tornaval stb de en is kivancsi lennek ra:) velem is ez van. viszont a pattanasok, ha nem is mulik el mind, jelentosen kevesebb lehet ha hanyagolod a sok csokit, chipset, uditoket stb. en amiota kevesebb ilyesmit eszek (sot colat es chipset mar nagyon ritkan) kevesebb pattanasom van :) + babaszappanal mosom az arcom mert nekem az is eleg jol bevalt a pattanasok ellen. van most is egy par de azoknak csak kis napfeny kell. csak sajnos most tel van :(
2010. dec. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi megpróbálok mindent betartani:)

Több..egészséges ételt fogyasztani:)

Nem vagyok duci mármint mindenhol jól eloszlik a súlyom szval, nincs olyan rész ahol nagyon sok lenne a felesleg.

Csipszet rég nem ettem, de csokit igen.

Igyekszem:)

2010. dec. 4. 20:21
 5/5 anonim válasza:

Én is hasonló alkatú vagyok az adatok alapján és én is fogyózni szeretnék. DE a szigorú diétát ugysem tartanám be és ezt tiniknek nem is javasolják..

én táncolni szeretnék elkezdeni :)

2011. jan. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!