Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet mozgás nélkül fogyni?

Lehet mozgás nélkül fogyni?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy odafigyelek az étkezésemre: teljeskiőrlésű kenyeret és lisztet eszek, cukor helyett édesítőt, viszont nincs időm mellette nagyon sportolni.Ezzel mennyi idő alatt lehetne megszabadulni legalább 10 kilótól? Kérlek írjatok valami hasznosat, vagy ha tudtok jobb megoldást akkor az érdekelne.
2010. dec. 5. 11:40
1 2
 1/11 Nostro the overlord ***** válasza:
Lehet fogyni persze de így elkerülhetetlen a jelentős izomveszteség. A mechanizmus ugyan az: ne lépd át a napi kcal felhasználásod.
2010. dec. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
0%
nem
2010. dec. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A saját példámon tudom, hogy a jó alaknak nem alapkritériuma a mozgás. Ugyanis én soha fel nem emeltem a seggem a fotelből, mégis 46 kiló vagyok :) Az egyetlen kulcs a kiegyensúlyozott táplálkozás!
2010. dec. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Nostro the overlord ***** válasza:
Ha te jó alaknak gondolod a soványan zsíros hadd fogalmazzak a te szavaiddal "segged" akkor az a te dolgod de még mindig okosabb vagy mint a második. Alapvető probléma ott kezdődik, hogy nem értik egyesek a saját testük működését.
2010. dec. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Nostro valamennyit mozogni kell! Ha nem mozogsz az nem egészséges! Jó lehet anélkül is fogyni persze! nem mész ki a hűtőhöz és éhenhalsz bmeg! -.-
2010. dec. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Bár én a helyedben az édesítőszert hanyagolnám. Sokkalta egészségtelenebb, mint a kristálycukor. Ha már tudsz választani, inkább méz, vagy barnacukor :)


Egyébként nem hiszem el, hogy nincs lehetőséged napi 10-20 perc futásra... vagy legalább gyorsított sétára. Egy megállóval hamarabb szállsz le hazafelé a buszról, és máris megvan az egészséges testmozgás.


Ha nem használod az izmaidat, és fogyókúrázol, akkor elsőnek az izmaid fogynak el, ugyanis a zsírt az éhezés miatt a lehető legtovább fogja tartogatni a szervezet. Lévén jó hőszigetelő, és mivel a test éhezik, ezért a legkevesebb energiát akarja elhasználni, a fűtés pedig sok energia. Tehát a testnek a legegyszerűbb az lesz, ha lebontja az amúgy is sok tápanyagot igénylő, de nem használt izmokat, aztán ha minden elfogyott, utána fog nekilátni a zsírnak.


Okos ősköri túlélési mechanizmus :)

2010. dec. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Nostro the overlord ***** válasza:
Tisztába vagyok vele, hogy nem egészséges de itt most nem ez volt a kérdés. Most nem gondolod, hogy minden kérdéshez teljes több tízsoros választ fogok adni ilyen alapvető kérdésekre? Itt az volt a kérdés, hogy lehet-e fogyni a válasz lehet... amúgy meg olvasd el az első válaszom: "Lehet fogyni persze de így elkerülhetetlen a jelentős izomveszteség"
2010. dec. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

12:14:

Soványan zsíros? Rettenet okos ember vagy, hogy látatlanban megmondod, hogy nézek ki. Valószínűleg fél kezed adnád csak a seggemért! :) Bármennyire kiábrándító lesz neked, a férfiaknak valamiért nagyon tetszik az én "soványan zsíros", undorító alakom. Biztos véletlen.

Nem kell félreérteni, nekem nem kenyerem a nagyképűsködés, csupán nehezen viselem az ostobaságot. :)


Azt pedig hozzátenném hogy a test 40 perc sportolás után kezdi el égetni a zsírt, tehát ha mozgással szeretnél lefaragni a súlyodból, legalább 1,5 órát kell folyamatosan csinálnod. Addig csak izmot raksz magadra- nem mintha ártana, de egy fogyókúrázónak nem ez az elsőszámú vágya.

2010. dec. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Nostro the overlord ***** válasza:

Öcsém... inkább meg sem szólaltál volna. Egy biztos egy ilyen szuperokos nőért még a fél fanszőröm sem adnám oda tökmindegy, hogy nézel ki. Igen lehet valaki sovány és zsíros is... hány 10 éves FIÚ rohangál aki 40kg és mégsem kockás a hasa, és azért nem mert zsíros! De úgy látszik neked ez túl magas...

Egy szóval sem mondtam, hogy undorító mert minden kis tiniribi pont ilyet szeretne.

Ezt a 40 percet meg felejtsd el mert baromság. Igen el kell telni egy bizonyos időnek amíg az izmok kiürülnek a felhalmozott szénhidrátból de ez nem azt jeleni, hogy csak napi 40 perc mozgással lehet fogyni. Most akkor egy 110kg-os testépítő és egy 45kg-os kislány is ugyan annyi idő alatt használja fel az izmokban tárolt tápanyagokat? Ne nevettessél már. Arról nem is beszélve, hogy mi van akkor ha valaki nem kocog meg nem ugra bugrál ilyen idióta dvd-re hanem sprintel. Le tudnál sprintelni 40 percet? Nem, de ha csak napi 20 percet fut (fut nem kocog) amit tarkít egy egy rövidebb sprintel akkor máris fogyni fog. Mert nem csak mozgással tudsz zsírt égetni. Ha a test rá van szorulva a zsírtartalékok használja a pihenési időszakban.

2010. dec. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Nostro the overlord ***** válasza:
*10-en éves...
2010. dec. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!