Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék le tartósan...

Hogyan fogyhatnék le tartósan 10 kilót?

Figyelt kérdés

15/L, 175 cm magas vagyok, és sajnos a tél alatt felszedtem magamra pár kilót.

most 77 kiló vagyok, de voltam már 70 is.

Segítsetek létszíves!:(

Nem is tudom mi lehet a baj, ugyanannyit eszem de csak hízok.:(

Hízásra nagyon hajlamos vagyok, már voltam 93 kiló is, és akkor 167 cm voltam.:S

Most is visszafogom magam, este 5 után semmi, és gyümiket is eszek, sportolok rendszeresen.

Nem akarok visszahízni!!

:(


2009. jan. 18. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy jó sportot választottál, az úszásban például egy óra kitartó úszás után kezdenek csak lejönni azok a centik, de ha egy óra után már abbahagyod, akkor nem csináltál semmit...

Figyelj továbbra is az étkezésre, próbáld esetleg ki a káposztaleves diétát, kerüld a tiltott termékeket, és a banánt. Bioboltokban lehet kapni céklalevet stb., inkább ilyeneket igyál, meg vizet.

Sok zöldséget egyél: a cékla, kelbimbó, káposzta, brokkoli, karfiol zsírégető.

Csökkentsd az adagjaidat is, reggelre semmi megterhelő, max egy piritós és egy lágytojás, vagy grapefruit(a citrusok is zsírégetők).

Ha eszel, akkor az ne legyen zsíros, cukros vagy sós. A krumpli, sajt nagyon telít, ezeket étkezés közben is fogyaszthatod.

2009. jan. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindennel egyetértek, csak az úszással kapcsolatban tévedsz nagyot!

9 perc tempós úszás több mint 100 kalóriát éget el, ez az egyik leghasznosabb kardio-fitnesszmozgás


De ezt persze nem én találtam ki:

[link]


Október óta minden nap 30 percet úszom, és az erdemény látványos!!

2009. jan. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

23:25-os valaszolo valoszinu nem tudsz uszni! Ha te eletedben usztal folyamatosan 1 orat mar, akkor nem tudnal ilyet irni, amit az uszasrol irtal!!!!

Nem 1 ora vizben lubickolas termeszetesen a sport, hanem az, amikor RENDESEN, temposan uszol. Fogadjunk, 5 percet nem birnal uszni folyamatosan. Hulyeseget irtal az uszassal kapcsolatban, de nagyon!

2009. jan. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%

Első válaszolónak:

Káposztaleves diéta? Biztos jó... mondjuk kecskéknek, másra nem. Biológiaóra nem rémlik? Mi van akkor ha nem viszel be a szervezetbe fehérjét meg vitainokat se szénhidrátot, se zsírt? Gondolkozni is kellene néha napján. A víz az teljesen jó innivaló, diéta alatt nem kell más. Reggelre semmi megterhelő hmmm a lágytojás a maga 7g zsírjával marhajó diéta a pirítostól nem is beszélve mivel búza az egyik legrosszabb szénhidrát.

A sózással nincsen semmi gond, vizet köt meg de nem sokat, fogyás szempontjából az eltárolt víz nem érdekes. Sajtból soványat, vagy sov.túrót ha már tejtermék.


Nem akartam bunkó lenni csak rá akartam világítani, hogy mennyi tévhit terjeng a köztudatban. Így persze, hogy nem fogy le senki.


A kérdés írójának: keress meg emailben ha gondolod.

2009. jan. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezt tegnap találtam, nagyon hasznos: [link]
2009. jan. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok, és öt évig úsztam sportszerűen, több versenyen indultam, nem akarom fényezni magam, hogy milyen eredményekkel.

1 óra úszás KELL, hogy valaki tényleg formába jöjjön.

2009. jan. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én ajánlom, hogy igyál sok vizet! nem hülyeségből mondják, hogy igyál sokat, nálam hatott :) ha sokat iszol, kisebb lesz az éhségérzeted, és bár másnap reggel valszeg többet fogsz nyomni, hosszabb időn belül megéri :)
2009. jan. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1ébként egy tudományból kiderült nemrég, hogy az esti evés 1általán nem hizlal...
2009. jan. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

az előző hozzászóló vagyok

1ébként egy tudományból kiderült nemrég, hogy az esti evés 1általán nem hizlal...

2009. jan. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!