Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyhatnek derekbol?

Hogy fogyhatnek derekbol?

Figyelt kérdés

Nagyon reg probalok fogyni "leadni" a csipombol, de sehosem sikerul...

Egy tanacstalan tini ker segitseget :)


2011. okt. 28. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
csak derékból fogyni még senkinek sem sikerült. egész testedről tudsz zsírt leadni, genetika kérdése, hogy melyik testtájról milyen ütemben :/
2011. okt. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
hát ha úgy érted, hogy a hasadról akkor felülés felülés felülés! napi 100 de legyen ink 200 hamar megvan. elkezded csinálni és az a cél lebegjen előtted, hogy na 50-et megcsinálok és így csinálhatod sorozatonként 50-et. és az előzőnek igaza van csípőből nem lehet.
2012. nov. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem fiatal koromban nemigen volt ilyen problémám, mert elég sok zsíros kenyeret ettem paradicsommal-paprikával, uborkával. Szűlés után viszont jelentős lett a súlytöbbletem, és sok féle diétával próbálkoztam. Sajnos, ha 1-2 kilót leszenvedtem 4-5 jött vissza helyette. Soha eszembe sem jutott, hogy a zsír totális megvonása lehet a hiba. Az agyonreklámozott olajakat, margarinokat, joghurtokat iktattam be helyette az étrendembe. A Reg-Enor máj- és epeserkentő segítségével neked is normál testalkatod lesz, teljesülhet a vágyad. Nekem is így sikerült. Arányosan ment le - 25 kg 6 hónap alatt. Neked is sikerülhet, de ehhez kitartónak kell lenni. Már 6 hónapja egy dekát sem szedtem vissza. 2-3000-ren már ugyanígy tartják a rég óhajtott súlyukat. Éhezni nem szabad, attól ugyanis a jojó hatás érvényesül: visszaszedsz egy kicsit többet, mint amit leadtál. De vannak dolgok, amelyek tiltottak: pld: olaj, margarin, tejtermékek... Ahoz, hogy foggyál, nem a lájtos ételeket kell nyomatni, hanem zsírt tartalmazó ételeket kell enned, hogy a szervezeted rájöjjön, már nem kell felhalmoznia zsírt, hogy abból szénhidrátot tudjon nyerni a napi máj- és epeműködtetéshez, az emésztéshez, vaqy az agy tevékenységéhez. Nagy akarat kell, de megéri. Itt nézhetsz utána: [link]
2015. máj. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!