Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tornáztatok már Réka új...

Tornáztatok már Réka új dvd-re? Milyen? Mennyibe kerül? Megéri megvenni?

Figyelt kérdés
Köszönöm annak aki válaszol:)
2010. dec. 9. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Én még nem vettem meg,de nem is fogom szerintem.

De a Réka dvd mindig jó,főleg ha fogyasztani akarod a hasad,feneked és a combod. :) Általában tippek is vannak a dvd-ben. Amúgy nem lehet több 3-4ezernél. Neten 2-3 ezerbe kerül.Gondolom ha nem neten veszed,akkor drágább. De nem sokkal,nyugi. :) Szóval hajrá. (:

2010. dec. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

szia!

igen nekem már megvan 20perc önmagadért dvd Rékától,és 3 hónap alatt elég sokat karcsúsodtam és izmosodtam mert aRéka torna inkább erősítő gyakorlat de ne kg-ba mérd magad hanem cm-be!ÉRDEMES MEGVENNED

2010. dec. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi:))
2010. dec. 31. 19:54
 4/5 anonim ***** válasza:

hello

a 2010-esre gondolsz?

pokolian kemény és kegyetlenül jó! a 90 perces teljes alakformáló edzés leginkább comb (az első 45 perc)a és popsi-csípő, meg az utolsó 10 perc hasizom. most, hogy kérdezted, mindjárt le is tornázom :)

és van még egy DVD amin a 40 perces blokkok vannak, az is kemény...

én csak ajánlani tudom :)

2011. jan. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia! Azóta már megvettem a 2010-est! Hát mit ne mondjak edzettnek gondolom magam,de a 90 perces blokk húúúú:)) Nagyon jó!! Főleg a combra!! Na meg a másikról a 40perc extra popsi ami inkább csípő na az se semmi:)) Szóval jó lett!
2011. jan. 3. 06:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!