Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha kockahasat szeretnék,...

Ha kockahasat szeretnék, akkor milyen étrendet kell követni? Rendszeresen végzek gyakorlatokat a hasamra 17/F

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Biciklizni vagy futni kell. Nem kicsit, nagyon, hogy égjen a zsír!
2010. dec. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

előttem szólóval egyetértek mellé még csinálj hasprést,sima felüléseket és látszani fog az eredmény,hidd el tuti sikerülni fog,ha van egy kisseb/nagyobb szírréteg a hasadon akkor nehezebben fog menni amig az eltünik,ha nem akk mondom sztem sikerülni fog ezekkel a módszerekkel,lényeg hogy ne add fel, de semmi gond én is elkezdtem és eszméletlen sokat lehet a felülésekkel elérni (mondjuk kézizek is mellette meg naponta csinálok 60felülést és 60 hasprést) de a lényeg a rendszeresség heti 2-3 pihenőt tarts először meg 10 felüléssel kezdj fél perc pihi 10 hasprés,és utána megint 10 felülés vagy csinálj lábemelést tökm1 XD és egyépként télleg a rendszeresség a lényeg és hogy ne add fel nah kicsit ez hosszura sikeredett rem.bevállik majd amit irtam


Csáó!

2010. dec. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
előző vok jah és még elfelejtettem irni hogy tűzz ki vmi célt amiért elakarod érni mert anélkül nehezebb(ígyis nehéz lesz az első 2 hét de utána megszokod és nem tudsz ugy élni h ne csinálnád meg :D)
2010. dec. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
jah és étrend figy reggel délben egyél vacsorára vmi puffasztott rízs,joghurt vagy hús magába ennyi lenne sztem
2010. dec. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jól mondják, a kerékpár nagyon jó, ezt én is tapasztaltam.
2010. dec. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nos...

Ahhoz, hogy kocka hasad legyen le kell vinned a testzsírszázalékodat 10-3% körülre:)

Tudod kik rendelkeznek ilyen %-okkal?

A versenysportolók (persze függ a sportágtol is), vagy modellek akik épp egy konditermet reklámoznak:)

Ezt szigorúan ellenörzött étrend, rendeteg zsírégető edzés, és kevés folyadék fogyasztással megcélozzák ezt a szintet.

De huzamosabb ideig ezt nem lehet fentartani:)

2010. dec. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
előző válaszoló.. kevés vízfogyasztás? De miért? Azt mondják mikor az ember sportol még többet kell inni! vagy nem?
2010. dec. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az elötted lévő válaszoló vagyok:)


Hát ez jó kérdés:)

Onnan tudom ezeket az információkat, hogy van egy olyan ismim akiről ilyen képeket készítettek.

Aki elmesélte töviről hegyire, hogy hogyan lett tényleg kocka hasa:)

Ő mondta, hogy annyi vizet kapott, hogy éppencsak, hogy nem halt szomjan.

Bár nem tudom, lehet hogy csak tulzás volt, vagy engem akart riogatni vele...:)


Bár azért furi amit ő mondott, mert bezzeg a Jersey Show-ban a Mike-nak "a helyzet" neki az egész évadban kockás volt a hasa:)

Nem tudom, hogy neki tényleg ilyen-e, vagy ezt írta alá a szerződésében, hogy mindig így kell kinéznie...

2010. dec. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Yersey Shore

Bocsi:D

2010. dec. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem tornázol, akkor kocahasad lehet.
2010. dec. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!